Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani nagyon jó...

Tudnátok ajánlani nagyon jó mese és mondókás könyvet?

Figyelt kérdés
Egy éves múlt, amerikában élünk és szeretnék neki beszerezni 1-2 magyar nyelvű könyvet amiből eggyütt tanulgathatunk, olvashatunk :-)
2014. nov. 13. 15:11
 1/1 anonim válasza:
Mondókások, versesek: Hóc, hóc katona (vrrs-mondóka gyűjtemény); Weöres Sándor: Ha a világ rigó lenne - örökzöld versek, egyévestől óvodas korig...már szüleim is ezekből olvastak nekünk, én is ezt olvasom a picúrkáknak. Az újabban megjelentek közül Gróh Ilona Ringató sorozatát tudom ajánlani egész pici kortól. Mesékből egy éves korban még főleg leporellókat olvasgattunk/nézegettünk, most a 21 hónapos kisfiam leginkább a Kisvakond (Zdenek Miller), Bogyó és Babóca (Bartos Erika) és Boribon (Marék Veronika) történeteit kedveli leginkább. De még tudom ajánlani Vlagyimir Szutyejev Vidám meséket, illetve később, ha már nem olyan fontos, hogy minden oldalon legyenek képek, jöhet az Icinke picinke, a Minden napra egy mese, vagy az Itt vagyok, ragyogok, amik népmese gyűjtemények (nem csak magyar népmesék). Remélem, tudtam segíteni!
2014. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!