Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok hasonló mesét ajánlani?

Tudtok hasonló mesét ajánlani?

Figyelt kérdés

20 hónapos kislányom imádja ezt a mesét: [link]


Tényleg jó, a sok hangutánzással tanul a gyermek. Esetleg ha tudtok hasonló mesét, szívesen megnéznénk! Köszönöm! :)



2012. márc. 6. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Huh, hát ez elég bugyuta. Nehogy már ilyet mutogass egy 20 hónaposnak. Énekelj neki, kapcsolj be gyerekzenét.
2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Bumburiból sok van könyvalakban. Ha gondolod nézz szét könyvesboltokban, a hangokat pedig játsszátok el ti a kicsivel együtt. :) Animált változatban viszont nem tudom van-e máshol.
2012. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Azt mutatok a kislányomnak amit szeret! Az összes hangot már tudja utánozni, az összes állatot, tárgyat felismeri a valós életben is! Mi az, hogy "Nehogy már ilyet mutogass egy 20 hónaposnak"? Annyi eszed lehetne, hogy nem ezt nézi a nap 24 órájában! És ha ezt is nézné, közöd?


Második:

Köszönöm, igen, most készülök hétvégén megvenni két Bumburis könyvet. Sajnos a könyvek nem kötik le, nem találja elég impulzívnak. És nem szereti ha mesélek. De hátha ezzel másképp lesz! :)

2012. márc. 6. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom a Bogyó és Babócát. Le lehet tölteni is és meg is tudod venni dvd-n.
2012. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Remélem tetszeni fog a kislányomnak! Ma ki is próbálom! :)


Sajnos azon kevés gyerekek közé tartozik, aki nem szereti a gyerekdalokat. Tőlem is csak az "A part alatt"-ot hallgatja szívesen.

2012. márc. 7. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk Bogyó és Babóca a sztár, de szereti a Magyar népmeséket és a Kisvakondot is.
2012. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Millió letölthető gyerekzene van a neten, keress rá.
2012. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sajnos a Kisvakondot nem szereti, és ha 200 gyerekzenét nem próbáltam, akkor egyet sem! Pedig engem is lekötne!

Most Halász Judit 1 órás műsorát próbáltam, az úgy néz ki tetszett, de szerintem csak a gyerekek miatt.

2012. márc. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!