Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon beteg lettem! Mit...

Nagyon beteg lettem! Mit csináljak a babóval?

Figyelt kérdés

Félek hogy, el fogja kapni! Mennyi rá az esély! Négy hós, még szoptatom. Nagyon fáj a torkom, meg a fülem. Az orrom is folyik. Lázam még nem volt.

De a manóka ma már 3-szor kakált (igaz keveset), de ő csak egy héten max. 2-ször szokott!

Ja és apuci is beteg! Hát szépen összeszedtük.....


2010. jan. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy héten kétszer szokott kakilni??

Az elég kevés, nem?

Szedjetek valami homeopátiás szert, attól jobban lesztek,és a kicsire sem ártalmas!

2010. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy, az egy héten egy kaka is normális ha anyatejes a babó. Ugyanis minden tápanyagot teljesen feldologoz a szervezete! Nincs melléktermék..De ma már 3 is volt! Ez aggaszt!
2010. jan. 28. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

szoptatsd továbbb, vegyél maszkot magadra.

sok folyadék, gyümölcs.

én lázasan is szoptattam, a kicsi semmit nem kapott el.

2010. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Náthásan, torokfájással, köhögéssel,lázasan is szoptattam, szájmaszkot hazsnáltam. Egész család beteg volt, de a kicsi nem kapta el.

Igyál csipkebogyó, hársfa, hagymateát, szopogtass Tandum verdét.

Nekem annyi bibi volt, hogy rendesen kiizzadtam a betegséget 3 éjjelen át... és a tej nagyrészét is. Picit nyűglődés volt az utána lévő hét, mire újra visszatermeltük a tejmennyiséget. Úgyhogy igyál még többet, mint eddig!!

Jobbulást! :) Apucinak is! :))

2010. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok fokhagyma mézzel és grapefruit.
2010. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magas láz esetén lázcsillapítás után lehet szoptatni. Ha nincs lázad, akkor annál inkább, mert az anyatejen keresztül a baba megkapja az ellenanyagot. Ezt a gyerekorvos mondta, amikor meg voltam fázva, és rákérdeztem, hogy egy "komolyabb" betegség esetén is lehet -e szoptatni.
2010. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszer én is beteg lettem, 2 hónapos volt a kicsi, szopizott. Én elég szarul voltam, hőemelkedés, köhögés, torokfájás, nátha és a mellkasom majd kiszakadt, vmi felsőlégúti nyavalya volt. Ő elkapta ugyan, de annyi volt, hogy 3 napig picit náthás volt, de a közérzete semmit nem változott.

Esetleg használj maszkot, ill adjál c vitamint a kicsinek amíg beteg vagy (cebion cseppet)

2010. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! orvoshoz mentél már? ha nem, itt az ideje, és tőle kérdezd meg, hogy szoptathatsz-e 1általán. ha azt mondja igen, akkor maszkban tedd!
2010. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!