Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Mester utcávan levő 4d-től...

A Mester utcávan levő 4d-től vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Erre gondolok. Mennyi idő az ultrahang?

Megéri?


2014. nov. 16. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi itt voltunk tavaly decemberben, maximálisan elégedettek voltunk! Kb 20 perc volt, ennyi bőven elég. Előttünk volt egy pár, akiket elküldtek sétálgatni,h hátha egy fél óra múlva jobban látszik a baba. nekünk volt hozzájuk 30%os kuponunk, amit vissza is kaptunk, így 7000et fizettünk. Kaptunk egy cd-t kb 20 képpel, dvd-t a filmmel, gyönyörű zenével, egy kinyomtatott 10*15ös képet, és egy kisebb képet hűtőmágneses tokban.

ne ijedjetek meg, a rendelő egy lepukkant sztk épületben van, de maga a szoba nagyon szép.

2014. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most voltunk hétfőn itt és teljesen jó volt! Kedvesek voltak és addig vizsgálgatott a hölgy míg nem sikerült jó felvétel. Második terhességem és már több 4d voltam. Kizárólag egyet nem ajánlok: a medical4dultrahang-ot. Itt gonoszak voltak és simán lekezelik az embert. Amit viszont linkeltél teljesen jó! Én elégedetten jöttem ki!
2014. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most talaltam egy olyan akciót, ahol kb 8000 az egész, és ajándék 1-2 perc 5d.

Ez amúgy valós?

Es melle adjak a cd-t, dvd-t es a kepet? Mert akkor baromira megeri.

Te meddig voltal bent?

2014. nov. 16. 15:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy jobban megerne az 5d 12.900ft-ert?
2014. nov. 16. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 8900 volt a vizsgálat, és nem volt benne 5d. De úgy láttam mindig más-más akcióik vannak.

Amúgy kb. 20 perc volt a vizsgálat. Mi kb. 15 db képet kaptunk és egy 16 perces dvd-t, meg egy hűtőmágnest a baba képével.

Mivel elég rosszul feküdt a kicsi, ezért sokat küzdött a hölgyike, hogy jó képet csináljon, de sikerült végül neki.

Szerintem amúgy megéri hozzájuk menni, ahogy néztem a többi helyet, mind drágább volt mostanában.

2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg kinyomtatott képet is kaptunk (10x15-ös).
2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom! :))

Mi eddig a Csodabent Studioban voltunk, de azt sokallom, h annyiert csak egy kep van hozza.

Es remelem ide nem kell honapokkal elobb bejelentkezni

2014. nov. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!