Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha ma főzelék helyett...

Baj ha ma főzelék helyett tápszert evett a babám?

Figyelt kérdés
nem azèrt mert nem volt kedvem megetetni. Akármivel kínáltam nem fogadta el. Utolsó kíséletnek maradt a tápszer ès megette mindent.
2014. nov. 16. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lenne baj??? Nem is értem a kérdést.

Mivel babának hívod, így gondolom 1 év alatti, simán ehet tápszert.

Egy ismerősöm még a másfél éves gyerekének is javarészt tápszert ad, mert mást nem akar elfogadni a fia, na az már durva, de a te eseted nem.

2014. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy ha kiváltok egy ètkezèst akkor mindig azt egyen. Ne össze vissza. Szerencsére mi jól haladunk. Már 2 ètkezès ki van váltva. 5,5 hós amúgy.
2014. nov. 16. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lazíts már! Anya vagy nem fegyőr. Mi a bánat történne, ha nem betű szerint történik valami? Felnőttként sem kívánunk mindig mindent megenni. A babáknál sincs ez másképp, csak ők pici emberek.
2014. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs belőle. Nem diktatúra ez, sőt, nem is szentírás.

Lehet, hogy mocorog valamelyik fogacska, nem akart kanalazni. Az én fiamnál is volt ilyen, akár több napig is egymást után. Nem ette sem a főzeléket, sem a gyümölcsöt, semmilyen kanalas nem volt jó. Pár napig visszatértünk a csak tápszerivásra, áttört a fog és utána újra jöhetett a kanalas.

2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos lesz. 7 és fél hónapis kora óta csak reggel és este evett tàpszert a többit kivàltottuk. Most kibújt neki az egyik szemfoga és jön még két fogacskàja nagyon be van dagadva a pici ínye is. Egy hete napközben egyszer de van hogy kétszer is tàpszert hajlandó csak megenni. Semmi baj nincs vele majd elmúlik.
2014. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!