Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának, ha már...

Alaszka kérdése:

10 hónapos babának, ha már kevés az anyatej, milyen elválasztási tápszert javasoltok? Még tehéntejet kb. fél évig nem szeretnék adni. Pl. Tejpépet is adhatok tápszer helyett? Mert cumisüvegből nem akar inni semmit.

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 15:27
 1/7 ANDREA21 ***** válasza:
Eddig csak szopizott? nem adtál nemi almát, banánt, meg ilyeneket?
2012. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a tejpépet nem tudod sztem olyan hígra készíteni és nem is úgy tartalmaz ásványi anyagokat mint a tápszer.

próbálkozz ha vannak tápszeres babás barátnők kérjetek kevés mintát és amit kedvel a babád abból vegyetek . 9-12 hós korig valót . egy éves kor felett követő tápszert azaz tejitalt kaphat.


megihatja pohárból és csörös itatóból is .

v. amiből a vizet adod neki.

2012. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki nyugodtan tejpépet. Én is azt adom 10 hónaposomnak reggel és este. Nekem is kevés a tej, és nem fogadja el a cumisüveget. Védőnő mondta,hogy adhatok neki tejpépet,de több folyadékot adjak neki.
2012. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak szopizott, természetesen eszik rendesen, napi többszöri szopizás mellett 4x eszik, kap mindent amit ehet már. Csak a szopizással lehet hogy lassan leállunk, mert már kevés is benne szerintem, és már fáj is, még 1 éves koráig lehet hogy kitartunk, de nem biztos hogy sikerül. És mivel inni nem nagyon ivott eddig, elég volt neki az anyatej, nem fogadott el semmit, nagy ritkán csőrösből iszik egy-egy kortyot, de abból nem szívesen adnék tápit, nehéz rendesen elmosni. Ezért gondoltam a tejpépre.
2012. máj. 2. 22:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja a tejpépet kanállal gondoltam adni, mert szívesen kanalaz. Ha mondjuk reggel este azt kapna, az elég lenne mint tejalapú dolog? Persze akkor napközben át kell állni az ivásra neki.
2012. máj. 2. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Igen elég neki,mint tejalapú.
2012. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem még mellette szoptasd akkor is,ha nincs sok tej. Enyém is szopik még mellette reggel,este. Én is szeretném 1 éves koráig.
2012. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!