Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabánkkal vagyok itthon....

Kisbabánkkal vagyok itthon. Páromnak a héten lesz a 30. szülinapja. Mit készítsek neki? Elmenni nem tudok ajándékot venni a baba mellett. Főzni persze fogok finomságot, de mit lehetne még kitalálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
dobj neki egy laza sztriptízt!
2010. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam neki kuponokat. Pl kedvenc süti megfőzése kupon, szex kupon,...stb., amit bármikor felhasználhat, nem lehet kifogásom. Persze csak egyszer. :)
2010. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi második. Ez marha jó ötlet!
2010. jan. 28. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a kuponos ötlet tényleg marha jóóóóóóó:)csak nekem kell még várnom áprilisig.nehéz lesz:)
2010. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a kupon tényleg jóóóó, májusban lesz uram , bevetem :)))))
2010. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendelj a netről valami babátokkal kapcsolatosat.Vagy én pl. bodyt vettem a lányomra apukám a legerössebb a világon felirattal.Valami fényképes dolgot vennék a babátokról.
2010. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz, én nem a szülinapjára, hanem karácsonyra (az első karácsonyra hármasban), a kisfiúnk kéz- és lábnyomatát csináltam meg neki temperával. Volt itthon egy képkeret, amiben elég gagyi a kép, abba raktam bele.

A kupon is nagyon jó ötlet, én is ki fogom próbálni. :D Lehet, hogy én meg sem várom a szülinapját, hiszen az még olyan messze van (július közepe). :D

Majd írd meg, hogy örült-e a meglepinek. Boldog szülinapot neki!

2010. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!