Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámon (kezén, lábán) piros...

Babámon (kezén, lábán) piros folt jelentkezett közepe mintha száradna! Mi lehet ez? Viszem dokihoz de nem bírok holnapig várni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás, de hogy mire fogalmam nincs. Jobb is ha orvos látja.
2010. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekcémának tűnik ennyiből.
2010. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Addig is mivel lehet kenni?
2010. jan. 28. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:
mitől és lehet kezelni tudom elmondja majd a doki csak kíváncsi vagyok
2010. jan. 28. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez ekcéma volt, mármint ahogy leírtad, piros folt, és szárad a közepe. Egyszer volt kislányom mellkasán néhány pici folt, egyszer pedig a vállán egy elég nagy. Mindkétszer Elocom kenőcsöt írt fel a doki, 2-3 nap alatt eltűntek a foltok.
2010. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma, az enyémnek is van. Amíg dokihoz viszed, hidratáld. Átmenetileg Sudcreamet kenhetsz rá, arra rá is van írva, hogy jó, az enyémnél ha kezdeti stádiumban van, használ. Amúgy később is az lesz a lényeg, hogy gyakran krémezd, így ritkábban kell a szteroidos kencékhez nyúlni. Ajánlom a Sanatopicot, Babe termékeket. Érdemes áttérni mosásnál a mosószappan/mosódió + ecetre, nagyon sok gyerek az öblítőre, mosóporra reagál ekcémás tünetekkel. De lehet ételre is, az enyémnél előfordult már ekcémás folt a szája körül gyümölcs miatt.
2010. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!