Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9-10 hós babád még hányszor...

8-9-10 hós babád még hányszor szopizik egy nap?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
10 hósan reggel-este szopizott.
2014. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9 hósan este csak, elalváskor.
2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
10 hónapos éjjel 2-3szor,nappal 3-4-szer kb..Ő nem rajong a hozzataplalasert...
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan reggel és este szopizott.
2014. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos, reggel, este, éjszaka, ahányszor felkel, és nap közben a két alvásához. Egyesek szerint ez sok, de ha neki ez az igénye, nem tagadom meg tőle, mellette napi 3-szor eszik mindenfélét.
2014. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Nekünk is hasonló a helyzet.Az mit jelent mennyit és mit eszik szopin kivül?
2014. nov. 17. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...reggeli-szopi ébredéskor,tízórai- én próbálkozom gyümölccsel,ilyesmivel,ő meg nem eszi meg,így én általában gyümölcs pürét eszek,ő meg szopik..Ebéd,na ilyenkor ha kedvére való a kaja(értsd: húsleves,bolognai,halfilé,ilyesmi),akkor eszik,de akkor se mindig,inkább cici.Aztán uzsira kifli csücske a sztár,de inkább szopi alváshoz,meg utána:D(kekszet mondjuk minden mennyiségben tömné,azt én nem adok neki) Vacsi vajaskenyér katonák,v rizspép,ilyesmi és szopi alvás...és utána meg az éjszakai ébredések.


Egyébként én nem csinálok belőle ügyet,amíg én kínálom neki,kétlem,hogy annyira félre mehetne a dolog..Felajánlom,de nem erőltetem,nekem már a második gyerekem,az elsővel is így voltunk,most 3,5 éves nem válogat,mindent eszik..Ilyen kicsiként nálunk pl. bezavar(t) a fogzás,mászás,ilyenek,szóval minden fontosabb,mint az,hogy szilárdat egyen,mert az "uncsi" a székben ülni,meg különben is,anyából is jön kaja,és hozzá még oda is lehet bújni.

Szóval no para,én hiszem,hogy jó az az elmélet,hogy egy éves korig az anyatej a fő táplálék..ja és igény szerint szoptatom,de gondolom ez átjött:D

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,remélem vmit azért segít,ha másban nem,legalább abban,hogy tudod nem ő az egyetlen ilyen gyerek:D

2014. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nappal 3-szor (reggel, ebed utan es este), ejjel, amikor felebred. Lekopogom, mostanaban csak 2szer kel.

Nalunk sem rajong a hozzataplalasert, ha nincs tokeletesen turmixolva, kepes addig oklendezni, amig ki nem hanyja, aaaa. Es valogat is.

Masodik gyerek, de annyival nehezkesebb az etetese minden szempontbol, hogy tullazazni nem tudom sajnos.

2014. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9,5 hós a fiam. Nappal 4-5ször szopizik,éjjel is 2szer. Hozzátáplálás nálunk is lassan indult be,most már azért egész szép adagokat eszik :)
2014. nov. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10hós csajszim reggel-este. Ha nyügibb, akkor picit nappal is. Nem sok tejcsi van, talán 1 dl... pótlást kap reggel-este.
2014. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!