Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának mit ajánlaná...

Újszülött babának mit ajánlanátok hasfájásra?

Figyelt kérdés

2 hetes picikémnek nem igazán megy a büfi meg a puki. Mit ajánlanátok ami használ? Szélcsövet nem szeretnék. Most mecsek baby teát adtam neki, még nem tudom használ e , de nem igazán szeret inni.

Anyatejes baba


2014. nov. 19. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy dolog szokott használni: az idő :)

Nekem is mindkét gyerkőc hasfájós volt, kipróbáltunk minden akkor kapható csodaszert (infacol, espumisan és tárai), de igazából egyik se használt. Böfiztettem sokáig, ha felsírt, kivettem, tartogattam, ringattam (hasra fordítva a kezemen), főleg az esték voltak szörnyűek. Aztán 3 hónapos korukra elmúlt :)

2014. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más jön be. Mi végigpróbáltuk a már említett Infacol/Espumisan mellett a Mecsek baby teát, sima kamilla teát, Baby calm, Gripe water, Colief/Lactase comfort, Biogaia, Nofmaflore. Masszírozás, tornáztatás, hasra fektetés, hajszárítózás. Szélcső, lázmérő, hordozó kendő. Próbáltunk más vonalat, hogy esetleg a bukás során felmaródik a nyelőcsöve, ezért Gastrotuss baby. Aztán kapott antibiotikumot, mert kiderült, hogy húgyúti fertőzése van, az hozta a hasmenést. Mire meggyógyult a fertőzés és a hasmenés, elmúlt a hasfájás is. 12 hetes korában.

A legjobban a hasra fektetés hajszárítóval, közben torna jött be. Illetve a kendő volt ami mindig segített, abban aludt és legalább addig nem fájt semmije.

2014. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol bevált, most 4 hetes a kislányom.
2014. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk az espumisant, infacolt, biogaiat, elmentünk megtanultam a pocakfájós babamasszázst, meleg párnát raktunk a pocijára, hasra fordítottuk, szélcsöveztünk. De végül csak 5 hetes korában múlt el a hasfájása a lactase comforttól. Egészen addig semmi sem használt.
2014. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a BioGaia segített. Drága sajnos, de tényleg használ. (legalábbis nekünk)
2014. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!