Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen játékot...

Szerintetek milyen játékot érdemes venni 14 hónapos kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Akkor lessz 14 hónapos. Fejlesztő káték is lehet.
2014. nov. 21. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hintaló
2014. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meglepő, de a duplot már kezdi rakosgatni a fiam- szerintem hosszútávra érdemes már most beszerezni, fűzőcske, Boribonos, Babócás könyvek
2014. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

babakocsi babával

kiskonyha vagy edénykék

könyv

sima építő kocka

2014. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van, de bnőmnek kislánya van, tudom hogy milyen játékokat szeret most 15 hós kislánya.

Főzőedények, tányér-villa-kanál, nagyon szereti a formabedobós játékokat, van babája, azt is szereti.

Nálunk ennyi idősen a kisház, babacsúszda, hintaló, motor jött be, sőt most 20 hónaposan is ezekkel szeret játszani.

Van több féle FP játékunk is de egyik sem köti le.

2014. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk meg a FP játékok a nyerők, rengeteg van, a tesóktól is örökölt. :) A legszívesebben ezekkel játszik. Karácsonykor 18 hónapos lesz a legkisebb lányom, Vtech ugri- bugri okos teknőst kap.

Milyen típusú játékokat szeret?

2014. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindennel eljátszik de azt vettem észre hogy inkább a "logikai" játékok tetszenek neki.

Van babakocsija babával néha tologatja, gumicsacsi inkább csak a zenéjét halgatja keveset van rajta, sok plüss kacsák amiket húzhat maga utàn ès zenél, gumikalapács(gyerekeknek való), katicabogár ami zenèl. Van egy bohóca amit szét lehet szedni és összerakni meg fa játék amin lehet huzogatni a figurákat de ki kell találni hogyan kell a másik oldalra átrakni. Ezzel a kettővel van el inkább. Szóval amik fejlesztik azt jobban szereti.

2014. nov. 22. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Formabedobó? Baba puzzle,
2014. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!