Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price ugráló zebrát...

Fisher Price ugráló zebrát érdemes 1. szülinapra venni? Vagy inkább karácsonyra lenne jó, amikor már majdnem mésfél éves lesz a fiam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom karácsonyra kapta, akkor 14 hónapos volt. Nagyon tetszett neki, most 21 hónapos és azóta is a kedvenc játéka, amivel minden egyes nap játszik. Szerintem nyugodtan megveheted az első szülinapjára, persze én a saját kislányomból indulok ki. Volt aki itt a neten azt írta, megvették, és a gyereke azóta se nézett rá, nem játszik vele. Gyerektől is függ. Az én kislányom igazi kis örökmozgó, így ha ráül a Zebire(így hívjuk), akkor aztán ugrál, sikoltozik, egy kicsit "megőrül", de jó értelemben:))
2012. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves szülinapjára kapta. Nem nagyon érdekelte. Lassan 2 éves, néha ráül... én megbántam hogy megvettem.
2012. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak első szülinapjára vettem, nem érdekelte, most másfél, néha-néha ráül, kicsit ugrál, de ennyi. Igazából csak a port fogja.
2012. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így utólag belegondolva már nem vennék. Párszor ráült a fiam, de nem használtuk ki. Szerintem messze nem ér annyit, mint amennyibe belekerül.
2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kislányom karácsonyra kapta, januárban volt 1 éves. Mint az első válaszolónál, Ő is örök mozgó, minden nap ráül, nagyon szereti! Kicsit lefárassza magát, nevet, közben, élvezi nagyon. Most lesz 18 hónapos.

Természetesen biztosan gyerek függő (ez is) de nekünk nagyon bejött!

Szerintem ha veszel már most is megveheted, nem kell várni karácsonyig, hogy másfél éves legyen. Igazából az a lényeg, hogy a kis lába leérjen a zebráról!

2012. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen mi is 1. évesre vettük 2 éves koráig használta folyamatosan. Imádta.
2012. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis megvettük és megérte. Használtan vettem, teljesen jó állapotú, nagyon szereti a kisfiam is, simán tudta hasnzálni szinte elejétől és a nagytesó is imádja.
2012. dec. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!