Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Szerintetek érdemes megvenni? KI tudom használni addig amíg kocsi kell? 9hós a babám. Nem tudom megvegyem-e ezt. Télen nem biztos hogy jó.

Figyelt kérdés
Véleményeteket várom és ötleteiteket. Ebben az árban tudok most venni csak. Vagy ha tudtok mást ajánlanátok?
2010. jan. 29. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha küldenél valami linket a babakocsiról, könnyebben válaszolnának a kérdésre az emberek:)
2010. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. jan. 29. 16:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a babóm közben felébredt és a link lemaradt.
2010. jan. 29. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló van, nem fázik a fiam, 18 hós már.

Találtam ilyeneket:

[link]


[link]


[link]


[link]


Árban ezek kevesebbek, nézd meg szerintem.

2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Én is Baby Design-t fogok venni,bár szerintem a tálca a baba elé felesleges,úgyis eszik mielőtt kiviszed.

Az egyetlen ami kérdéses,hogy a bab takaróval,vagy lábzsákkal kényelmesen belefér e.

Barátnőmnek Baby Design Mini van,még a 2008-as,és még most a hóban is el tudja tolni,belefér a babája takaróval együtt,nekem az a kocsi nagyon szimpi.

2010. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ez az a kocsi ami a barátnődnek van? [link]
2010. jan. 29. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első linkes kocsi jó, nekünk is ilyesmi volt, én a 15 hónapos fiamnak vettem már régen. Szerettem, h felül is van műanyag tartó, és elöl is, ha rágcsikált valamit, csak letöröltem, és kész. Szerintem most tavasszal - nyáron jó lesz nektek.
2010. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tálca praktikus, főleg ha van pohártartó is, nekünk van, maximálisan kihasználjuk, jót könyököl rajta, visszük a buszt is sétálni:)
2010. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!