Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne rá pénzed megcsinálta...

Ha lenne rá pénzed megcsináltatnád a babád életnagyságú játékbabáját?

Figyelt kérdés
Láttam ezeket az "élethű" babákat a neten, és láttam, hogy egyesek veszik ezeket. Van, aki azért, mert neki nem lehet sajátja és úgy gondozza, mintha élő lenne. Szerintem elég beteg dolog. Olyat is olvastam, hogy valaki elvesztette a babáját és megcsináltatta ezt a babát. Te megcsináltatnád ezt a babát, hogy mikor felnő a gyereked, megmutathasd neki, hogy hogy nézett ki. Szerintem elég morbid, már-már ijesztő. Vagy csak szerintem? Lehet én gondolkozom rosszul. Mit szólnál hozzá, ha egyszer látnál egy embert tólni egy babakocsit és látnád, hogy egy ilyen műanyag baba van benne? Úgy értem mi lenne a véleményed, mit gondolnál arról az emberről?Mondjuk ha még ismernéd is? Csak pusztán eszembe jutott, semmi kötözködési szándékkal.
2014. nov. 22. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Isten ments! Imádom a fiamat, kópé arca van, de inkább maradok a fotókon való megörökítésnél. Olyan mint egy panoptikum!
2014. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett az ötlet, de párom úgy reagált ahogy itt mindenki, hogy milyen morbid dolog, felejtsem el. Most már én is egyetértek vele, akkor megsértődtem, de visszagondolva épp tomboltak a hormonok és minden kisbabás dologra rákattantam :)
2014. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "másik oldal"

Nekem nem csak hogy tetszik, van is egy ilyen reborn babám. Különben ránézésre nem tudod megmondani, hogy "műanyag", Sőt, szerintem még ha a karodban tartod is teljesen olyan mint egy élő baba.

Én azért csináltattam egy ilyen babát, mert régóta várunk egy igazi babára, és nekem így könnyebb, hogy addig is tudok "gondoskodni" egy babáról. Sok mindent, pelenkázást, öltöztetést, jó tartást be lehet gyakorolni.

De mindenkinek más a hobbija, szerintem nincs mit elítélni ezen.

2014. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!