Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos baba, imádja a...

3,5 hónapos baba, imádja a játékait, mosolyog egytôl egyig mindegyikre, elvan teljesen játék közben, de az emberekre, köztünk ránk is nagyon ritkán mosolyog, ez szerintetek változni fog?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Az majd a következő lépés. De azért figyeld!
2014. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, első vagyok, utánaolvastam, 3 hónapos kort írják, hogy ha nem mosolyog vissza, akkor érdemes megmutatni szakembernek. De azt írtad, mosolyog, csak ritkán, tehát szerintem nincs gond, de kérj tanácsot védőnőtől, vagy bármilyen szakembertől!
2014. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom igaz még csak 2,5hónapos, de ő meg inkább csak ránk mosolyog és ritkán a játékokra. De nem is tudtam,h ilyenekkel is foglalkozni kell. Sajnos a mi védőnőnk fiatalabb nálam, se gyereke, se tapasztalata, így sokra nem megyünk vele
2014. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3 hónapos státuszon erre elvileg rá is kérdeznek, hogy arcra mosolyog-e a baba.

Szerintem említsd meg azért a védőnőnek, de ne ijedj meg, mert minden baba más, és máshogy fejlődik. Lehet hogy mondjuk jövő héten már rátok is fog mosolyogni gyakran, nem csak a játékokra.

De azért én biztos ami biztos megemlíteném.

2014. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!