Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a Tescoban egy...

Mennyibe kerül a Tescoban egy rugdalózó? Van esetleg olyan ami csomagban van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2500.- 3 db, azt hiszem 2000.- is van 3db, a sima fehér :)
2010. jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 darabos Micimackós, 3000 Ft. Mi most vettünk! (csíkos, pöttyös és egy színű, de mindegyiken van egy kicsi Micimaci)
2010. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz a méretezéssel mert pont múltkor vettem 80 méretben és 86osnak felel meg. Soha többé nem veszek a tescoban ruhát.
2010. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7:40-es vagyok. Mi még a 3-6 hóig ruhát hordjuk és még 1-2 hétig jó lesz, pedig a napokban lesz 6 hónapos a babám.

Már megvettük a 6-9 hóig, ami valóban nagyobb és szerintem majd csak 7 hótól tudjuk hordani.

De mi nagyon szeretjük. Puha, kényelmes aranyos és nem is drága!

2010. jan. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2100-ért láttam a legolcsóbb 3 db -osat. És szerintem is jó az anyaga, puha és vannak nagyon szépek is.

7:46-osnak: szerintem jobban jártál, mint ha fordítva történt volna. Egyébként én ezért szoktam mindig kibontani is a csomagot, hogy lássam mekkora az a méret, amit ők ráírnak. Pl. múltkor megvettem a 6-9 hónapos babáknak valót, egyértelmű, hogy egy 6 hós babára nagy, így most 7 hónaposan is kicsit nagy még, de legalább jó kényelmesen elfér benne. És még jó lesz jó pár hétig.

2010. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7:46-os vagyok.Azért mertem kibontás nélkül megvenni, mert előtte nem sokkal kaptunk egy csomag tescos rugit ami pont jó volt. Tehát az egyel nagyobb csomagnak nem sokkal nagyobbnak kellet volna lennie. De nem 5 cm-rel. Ezért rossz ez a méretezés vagy lehet, hogy az én gyerekem fejlődik lassan. De olyanról még nem hallottam, hogy egy baba 3 centit nőne ennyi idő alatt.
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7:46: az egyel nagyobbnak 6 centivel kéne nagyobbnak lenni (ahogy a neve is utal rá)
2010. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!