Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám kaphat másik...

11 hós babám kaphat másik tápszert?

Figyelt kérdés
Amit most eszik alig akarja elfogadni.Humana baby fit 1-es.Gondolom már ismer sok ízt, és ez már nem olyan finom.Cserélhetek tápszert?2-esre gondoltam hogy lecserélem ezt!Mondjuk elég neki éjszakára ez is még.
2010. jan. 30. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvilrg hathó körül szoktunk kettes tápira váltani, mert sűrűbb és táplálóbb. Vegyél egy dobozzal, én ugy csináltam, ha pl hétkanalas tápik ivott, akkor először egy kanál az ujból és hat a régiből, másnap két kanál uj és öt régi....igy állt át. De ekkora korban lehet hogy már babaitalt adnék. Ha nem kell a tápi,próbáld azt. Van banánosis.
2010. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt, aztán baby fit 1-ről áttértünk a humana 3 banános vaníliásra, ez jó volt 8-10 hónapos kora között, azóta hipp 3 plus vaníliásat iszik, és ezt nagyon szereti. 300 g olyan 1000 forint, de a rossmannban pl multkor be tudtam tankolni belőle, mert 700 forint volt egy doboz.
2010. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, elsőnek mondom, a baby fit 1 -es is banános:)
2010. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi amikort el múltunk 6 hónapossak,azt mondta a védőnő meg a doktőrnő próbáljak ki több fajta tápszert nyugottan, és amejiket el fogadja szivesebben azt használjam,mi a milupa jóéjszakát használjuk 6 hónapos kortól 36 hónapos korig ,sűrű,laktató,és finom,majdnem minden fajtát ki próbáltuk,ez vált be!13hós kislány anyukája!Szép napot!
2010. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13hós kislány anyukája vagyok megint,még annyival egészítenm ki,hogy már 3 as tápszereket is ihat a babád nyugottan!olyan tápszert adsz neki amiet akarsz,és amit szívesen el fogad!Továbbra is szép napot!!
2010. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!