Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós kisfiatok mennyit gyaraps...

5hós kisfiatok mennyit gyarapszik havonta és miket tud már?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövő héten lesz 6 hónapos. 5 hónapos koráig minden hónapban kb 1 kilót gyarapodott, 4 kilóval született. Vannak pici hurkái, de nagyon hosszú is, így arányos a kis teste, nem duci. Most szerintem már nem lesz meg az 1 kilós hízás, mintha megállt volna. A "miket tud már" kérdés nekem mindig furi, mert vannak olyanok, amik fel sem tűnnek, hogy "már tudja", egyszerűen csak napról napra ügyesebb. Mint pl 3 hónaposan is fogta már az apróbb dolgokat, csak most már sokkal határozottabban csinálja. Ha leírod mikre gondolsz, tudom szelektálni, hogy csinálta-e 5 hónaposan, vagy sem. :)
2014. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hós kislányom van, de azért válaszolok.

Ő olyan 70dkg körül hízott havonta.

A tízórait már kiváltottuk gyümölcsökre, zöldségekre, az uzsit most kezdjük kiváltani.

Forog oda-vissza, négykézláb hintáztatja magát, és teszi ki oldalra a popsiját tolja fel magát ülésbe, fekvőtámasz pózba tolja fel a seggét.

Ha valamit meglát figyel, nyúl érte és elkúszik érte.

Mondókázni nagyon szeret, arra nagyon figyel.

Mosolyog mindenre és nagyokat kacag. "magyaráz" egész nap.

Egyedül lenni nem szeret, de ha a szobában vagyok 15-20 percet is elmatat a játékaival.

Most ennyi jutott eszembe. Ti miket csináltok?

2014. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második válaszoló leírása olyan, mintha én írtam volna. :) 5 hónapos kislánya anyukája vagyok szintén :)
2014. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!