Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husis bébiételt ehet minden...

Husis bébiételt ehet minden nap a baba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig tartottam 2 nap szünetet. Tehát egy héten csak 5 x adtam husit.
2014. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki mást mond, én csak annyit tudok írni, hogy az itteni védőnő és doki szerint elég nekik heti 5-10 g husi. (heti 1-2 alkalommal)
2014. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehet, sőt jó is, ha kap, hiszen elsősorban abból kapja a vasat.
2014. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én minden nap husis ételt adok neki. mivel kábé egy teáskanálnyi van egy bébiüvegnyi adagban.

magam készítem az ételeit (húsleves, gulyásleves, főttcsirke zöldséggel, gyümölccsel, bableves oldalassal) és rakom el fagyasztva.

ráadásul még anyatejes is...


az aminósavak szükségesek a gyerek fejlődéséhez, ezekhez pedig húsokból jut hozzá a szervezet. szoptatásnál eleve megy át, de abból sincs baj, ha minden ebédjében van egy teáskanálnyi... de ha csak kétnaponta eszik húsosat, se lesz semmi baja.

2014. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bébiételben lb 4-8 % hús van. Szóval szinte semmi.

Nyugodtan ehet minden nap.

2014. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem irtad mennyi idos! Amugy en a hus bevezetesetol fogva minden ebed es vacsora gyanant husos fozeleket adtam, raadasul sajat keszitesut!
2014. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!