Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagykabát alatt hogy lehet...

Nagykabát alatt hogy lehet pici babát hordozni?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a neten, nagykabát alá kötöm magamra és mehet rá a nagykabát. Oké, én ki is próbáltam, másfél évesemmel akartam kimenni az udvarra miközben 6 hetes kislányomat magamra kötöttem. Ránk húztam a nagykabátot, de úgy gondoltam hogy szegény megfullad ott bent. Ha felhúzom rendesen a cipzárt akkor nem megy be levegő, a nem húzom fel akkor pedig befúj a szél. Hogy lehet így hordozni? Ti hogy csináljátok? Mit adtok a babára? Teljesen felcipzározzátok a kabátot?
2014. nov. 28. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én félig húzom fel és egy vékonyabb sálat jól magunk köré tekerek.
2014. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy inkább ez, itt több minden van:


[link]

2014. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a cikket ajánlom.

Nekem polár kabátom van, az alá veszek még egy kardigánt, miután magamra kötöttem a kicsit. Én garbót veszek fel, rá pedig olyan sapkát adok, ami a nyakát is takarja, vagy egy sálat tekerek a nyaka köré. A feje kint van a kabátból.

Ha karikás kendőben viszem, akkor a kendő lelógó végét is a hátára terítem, aztán veszem fel a kardigánt, majd a kabátot. A kicsit nem öltöztetem fel vastag kabátba, csak egy body+rugi kombó van rajta, különben meggyulladna a kabátom alatt. :) Ja, és úgy kötöm magamra, hogy a feje búbja kb. az én állam magasságában legyen.

A férjem is hasonló módon szokta vinni kabát alatt, a lényeg, hogy elég nagy és meleg legyen a kabát. ;)

2014. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor variálom kicsit a ruházatunkat úgy hogy jó legyen mindkettőnknek.
2014. nov. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!