Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mese érdekelheti egy 1...

Milyen mese érdekelheti egy 1 éves kisgyereket?

Figyelt kérdés
Írjatok már légyszi pár mesét ha tudtok! olyan jó lenne ha néha picit lefoglalná magát.....
2010. jan. 30. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamat még semmi ilyen nem érdekli, mesekönyvet is max. 5 percig nézeget.
2010. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
A Szezám utcás mesék és a Kisvakond jött be nálunk.
2010. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem,mert még nem érti.őketMajd kétéves kora körül.A mesefilmekből is esetleg valamelyik figura tetszik neki.
2010. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
A MINImAx-on a reklámokat megelőző kis rajzfilmes bejátszások, a magyar népmesék elején a reppenő galamb,szereti nézni még a focit,és a kabaré műsorokon együtt nevet és tapsol a közönséggel... 14hónapos
2010. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az kislányom 10hónapos.Szereti süsüt,Dóra a felfedező-t,a mini mentőket.Hallgatni szereti you-tube-én szoktuk,Lili babát,füles mackót,süsü a sárkányt,vuk dalát,nyuszi bugit.Táncol rájuk.
2010. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
A yuo tube-t mi is szeretjük nézni.De szereti Elmot, Lili babát, és a Minimaxot, főleg a reklámokat.
2010. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Hú! Ne pontozzatok le kérlek,mert nem rosszindulatból írom, de egy egy éves gyereknek szerintem még semmilyen mesét nem kéne néznie:-(

Az én lányom 3 évesen lett "ráerőszakolva" a mesére mert veszélyeztetett terhes voltam a második babával és sokat voltam kórházba, de ha otthon voltam akkor is csak fürdeni és pisilni kelhettem fel:-( Így nagyon nehéz volt:-(

De szerintem ha nem valami ilyesmiről van szó, még nem kéne meséznie.-(

2010. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a Vukot szeretjük nagyon.Más nem is tetszik neki.Ha a kis vuk szomorú akkor az én manóm is elszomorodik:)
2010. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mesekönyv érdekli még, mint a mesefilm.

Nekünk bejöttek a keménylapos könyvecskék, a fiam imádja őket lapozgatni, nézegetni, megmutatni, mi hol van. Kedvencei: Kiszámolós könyv, dalocskás könyv, az Altató és a Három kiscica. Mi nagyon hamar elkezdtünk könyvet nézegetni, most már (14,5 hónapos) egyedül is elfoglalja magát velük, de sokszor hozza, mert akarja hallani a benne lévőket:)

2010. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a keménylapos könyvek nálunk is bejöttek, meg a "harmónikába" hajtogatottak. És egy mozgásterapeuta hölgy aki a Cini Cini muzsikát tartja, Ő mondta, hogy az ilyen pici babáknak leginkább bábozni kell és saját mesét kitalálni a téma pl. az aznap történt dolgok (ami a babaával történt). Mesének Ő is a Kisvakondot és a Szezám utcát alánlotta.
2010. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!