Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónap körüli gyereked...

13 hónap körüli gyereked milyen mesé (ke) t néz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem néz meséket. Néha bekapcsolom a duck tv-ét de nem köti le egy percre sem. Tegnap a cipőboltban mnt a hupikék törpikék az tetszett neki, nagyon mutogatta, sikongatott.
2011. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem néz semmit. nem tudna egy helyben megmaradni, kikapcsolja a készüléket, vagy elhúzza vagy csak úgy otthagyja. 13 hós kislány
2011. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányom akkor kezdte el a BABA IQ-t, de csak ha én ott voltam vele és meséltem mit lát. Ez direkt babáknak van, szép zenével, váltakozó színes képeket mutat, bábokat, állatokat, gyerekeket, tájat, virágokat, stb. Egy idő után végignézte egyedül is, fél óra kb, addig itta a kakaóját, így maradt meg egyhelyben.

Fiaim 2 hét múlva 13 hósak, hát ők nem néznek mesét, nem bírnak megülni egy helyben hozzá. A zene érdekli őket, addig nézik pl Thomast ha a nővérüknek bekapcsolom néha, aztán setovább. :-)

2011. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz és nem ültetem a tv elé.Jó idő van és játszunk.majd ha jön a tél....
2011. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Elmo, Szezám utca. Egyedül képes végig nézni egy dvd-t. Imádja. Már igen szép gyűjteménye van és mindig hozza az éppen aktuális kedvencét h rakjuk be :)
2011. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Uki, Zigby, Fifi a kedvence, 14 hónapos lányomnak.
2011. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nem ültetem le a tv elé, próbálom úgy csinálni, hogy minél később tévézzen. Inkább olvasok neki. Néha előfordul, hogy én nézem a híradót, vagy valamit, de nem igazán érdekli. Nekünk is van Duck TV, szerintem valami borzalom... A gyerek (baba) nem hülye, csak kicsi, és attól, hogy kicsi, még nem kell értelmetlen, értelmes szavakat nem beszélő, lebegő, nagyszemű, kidolgozatlan izéket néznie.... De ez csak magánvélemény...
2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem nézett ennyi idősen, sztem tök felesleges rászoktatni, plusz sztem ennyi idős gyerek még nem nagyon érti a rajzfilmet. 2 éves kora óta néz dvd-t,de csak kisvakondot, más ne érdekli nagyon. azt is csak egy részt reggel, egyet meg este.

2,5 éves.

2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

duck tv állandóan,már a zenéjétől is agybajt kapok :DDD

De a gyerek imádja!!!!20-30 percre is leköti,ezen kívül viszont semmi más,sem játék sem semmi....:(

2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat 16 hónaposan kezdte el érdekelni a mese.De csak az Eperke.Azt nézné egész nap.
2011. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!