Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hány hònaposan...

Babátok hány hònaposan érdeklôdőtt építôkocka iránt?

Figyelt kérdés
Az is tetszett neki, ha az elején még csak nézte, ahogy te építesz valamit?
2014. dec. 1. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Náluk hullámok vannak. :D úgy értem kb. 6 hónaposan szerette nézni, hogy építek montessori tornyot majd ledöntöm, aztán 2-3 hét után nem érdekelte. 8 hónaposan már ő döntötte le, aztán most nem érdekli. 1 éves volt novemberben, kb. 2 hónapja nagyon élvezte szétszedni a nagy méretű építő kockát, ma már próbálja össze is rakni (kisebb-nagyobb sikerrel) viszont kb. 2 hete nagyon szereti dobozba betenni és kivenni egyenként a kockákat. Nekünk volt itthon építőkockánk, és időnként elővettem érdekességnek. Én mondjuk minden játékával így csinálom, egyet-egyet elteszek és 2-3 hét múlva adom vissza.
2014. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan nézte, 7 hónaposan megszerezte és lebontotta a várat, 8 hónaposan a különböző tornyokat egymással verte szét, 8,5 hónaposan egyesével (kettesével bontotta le a tornyot, de már elemenként) 9 hónaposan nézegeti és ki-be pakolja a dobozba az elemeket, amiket szétbontott a toronyból - és most itt tartunk.
2014. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tetszett neki, ha én építek valamit, inkább csak szétszedni szerette először a dolgokat, aztán meg csak dobozba pakolgatni. Majd ez is elmúlt, építeni azóta sem szeret. 2 éves.
2014. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos koráig egyáltalán nem érdekelte, az sem ha én építettem, ő meg egyáltalán nem akarta építeni. Aztán jött a nehezen evős időszak és kockákat raktam neki az etetőszékre, na akkor kezdett el építeni. Most 20 hónapos, most is csak az etetőszékben épít, másképp nem érdekli egyáltalán.
2014. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekelni érdekelte már 1 évesen is (akkor kapott először), játszogatott vele 14-15 hónapos korában is, de önállóan várat építeni olyan 20 hós kora körül kezdett el. Most 21 tudja szétszedni, szétválogatni és összerakni egyedül, eddig csak segítséggel ment. (az a fajta legalábbis ami nekünk van, nagyméretű tüskés kocka)
2014. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!