Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan anyuka,...

Van köztetek olyan anyuka, aki szilveszterkor kicsípi magát és akoholt sem fél fogyasztani?

Figyelt kérdés
Na erre kíváncsi vagyok! Mármint, hogy ki gondolja úgy, hogy megengedheti magának az alkoholt, persze nem túlzott mértékben. Pl. nekem megoszlik a véleményem.

2014. dec. 1. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A sógornőm aki 25 éves lesz pont szilveszter napján mondta hogy ő mindenáron bulizni akar, nem csak a szilveszter miatt hanem a szülinapja miatt is. Ő már egy másfél éves kislány anyukája, mondta hogy terhessége óta egyáltalán nem fogyasztott alkoholt nem is arról híres egyébként meg bulizni se nagyon bulizott maximum ilyen kisebb összejöveteleken volt ott, de ott nem ivott mert ő volt a sofőr meg ugye a gyerek miatt sem mert. De most határozottan mondogatja hogy neki az az egy nap jár hogy végre kitudja tombolni magát, ő már nem az a nagy bulizós jellem régebben nagyon az volt a barátnőm állítása szerint, de mióta házas és babát várt azóta lehiggadt teljesen. Boldog, kiegyensúlyozott, persze a barátnőivel rendszeresen találkoznak, nincs is ezzel gondja.


De most határozottan mondja hogy ő akkor kifog majd kapcsolódni a férjével együtt. A gyerekre valószínű a nagyszülők fognak vigyázni majd akkor, erre előtte fognak tenni egy próbát hogy milyen az ha a gyereket egy estére és másnap délelőttre otthagynak a nagyszülőknél, és akkor ha minden rendben lesz befogják vállalni a szilvesztert amikor messzebbre mennek majd egy jót bulizni.

Én szerintem is, ennyit megérdemel a csaj, mégis csak az év utolsó napja, meg a születésnapja is egyben és egy nagyon jó anya is akiről sokan vehetnének példát én véleményem szerint.

Persze mi a barátnőmmel még nem tervezünk babát, a szilvesztert nem a tesójával fogjuk tölteni mert az ő szülinapját január 3-án fogja megünnepelni a család mert akkor tudnak majd összejönni igazán, így is lett megbeszélve. Mi még nem tudjuk hova menjünk bulizni, de az én barátnőm is mondja akár házibuliról van szó akár más nyilvános helyről ős nagyon kifogja csípni magát, másabb akar lenni az év utolsó estéjén és a következő év első hajnalán. Én barátnőm mondjuk nem fog inni, mert nem ihat a gyógyszere miatt, meg amúgy sem szerette az alkoholt soha.

2014. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett a lányunk 2 éve, akkor a szoptatás miatt nem ittam, de már tavaly igen és most is biztos meg fogok inni 1 üveg pezsgőt szilveszterkor.

Attól, hogy szültem, ugyanolyan ember maradtam, mint előtte.

2014. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hajajj. Tavalymekkorát buliztunk. Alig álltam a lábamon. Attól, hogy valaki gyereket szül, még ugyan az az ember marad aki előtte volt.
2014. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Aki nem szoptat, az miért ne ihatna mértékkel alkoholt?

És azt sem értem, hogy miért ne csíphetné ki magát. Attól, hogy valaki gyereket szült nem kell burkában, lehajtott fejjel járnia.

Persze nem miniszoknyában kell részegen fetrengeni az árokparton, de miért baj, ha szilveszterkor egy kicsit kikapcsolódik?

2014. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Naná! Buliba megyünk (és nem ez lesz az első) és igen, nem csak narancslevet fogok inni. 2,5 éves a fiam, tavaly is voltunk. Attól, hogy gyerekem lett, nem haltam meg.
2014. dec. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Remélem én! És ebben csak az akadályozhat meg, ha valamelyik gyerek (2 és 4 évesek) beteg lesz

Akkor lesz az 5.házassági évfordulónk, biztos kirúgunk a hámból a férjemmel :-)

2014. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tavaly pár hónapos volt a.fiam, akkor barátnők jöttek hozzánk bulizni, és mivel nem szoptattam,.ittam is, persze mértékkel. Idén nagyszülők vigyáznak a fiunkra, így megyünk a férjemmel.közösen bulizni valahova, többet fogok inni mint tavaly, mások.véleménye meg nem érdekel. Nem vagyunk alkoholisták, de néha jól esik a gőzt így is kiengedni, rosszak leszünk, kirugunk a hambol.
2014. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Elmondanád, Kérdező, hogy te mit gondolsz a dologról? Mit értesz az alatt, hogy "megoszlik a véleményed"?
2014. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fogok szoptatni, biztosan megnézem a pohár fenekét :) hiányzik a jó boroskóla, terhesen mindig kívánom, pedig egy évben max 2* iszom. Kicsípni nem fogom magam, apával kettesben leszünk sztem egy 2000 dbos puzzle és az ital társaságában. A gyerekek (kb. 2-3 hetes lesz akkor a kicsi, a nagy 20hónapos),remélem nagyrészt durmolnak majd.
2014. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Egy éves lesz a fiam akkor. Nem szopik már. Itthon maradunk. Neki nem borítom fel emiatt a napirendjét. Nyolc után aludni fog már, mi meg a férjemmel, mértékkel fogyasztunk majd alkoholt persze.
2014. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!