Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza van a sógoromnak, hogy...

Igaza van a sógoromnak, hogy nem kellett volna szilveszterkor vendégeket fogadnom a 3 hónapos baba mellé?

Figyelt kérdés
A férjemnek dolgoznia kellett éjszaka, így azt találtam ki, hogy a két legjobb barátnőmet meghívom szilveszterezni, mégse töltsem egyedül az estét. Ők nagyon szívesen jöttek. Jól elvoltunk, babáztunk, zenét hallgattunk, játszottunk és hajnalig beszélgettünk (pizsama partit tartottunk igazából). Az én lelkemnek nagyon jól esett, és szerintem a fiamat sem zavarta, élvezte, hogy ölben lehetett folyamatosan, babusgatták, amikor szokott, elaludt, és még a tűzijátékokra sem riadt fel. Ma viszont a sógorom felháborodva hívott fel, hogy mit képzelek magamról, milyen anya vagyok, hogy bulizok a kisbaba mellett (férjem mondta neki, hogy barátnők voltak nálunk). Lehordott a sárga földig, mindennek elmondott, és hozzátette, hogy majd jön, mert van még egy-két szava hozzám. A férjem visszahívta, hogy vegyen vissza egy kicsit, de most már ott tartunk, hogy apósék is ki vannak akadva. Tényleg ennyire elítélendő, hogy barátnőkkel szilvesztereztünk?
2014. jan. 1. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Te is tudod, hogy nem elítélendő. Gondolom megerősítést vársz tőlünk, bár ezt úgy tűnik megkaptad szerencsére a férjedtől. Most mennyivel lesz neked jobb ha százan leírják, hogy a sógorod a bunkó, neked jár egy kis kikapcsolódás?
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő. A sógort meg nagyon gyorsan helyre kell tennie a férjednek és neked, mert nagyon elvetette a sulykot. Méghogy van még egy két szava hozzád. Mit képzel ez magáról?
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Sógorod eléggé eltúlozta..
2014. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csak ennyi volt, azaz nem voltatok hangosak, a pici nem érezte magát rosszul, akkor semmi gond.


2. Ha a férjednek nem volt ellene kifogása, akkor a SÓGORODNAK semmi köze hozzá.


3. Az apóséknak meg a férjed szóljon, hogy ez kettötök ügye, és ne szóljanak bele.


4. Én akkor letettem volna a telefont, amikor a sógor elkezdett hözöngeni - elvégre semmi köze hozzád, nem vagy sem a gyereke, sem a felesége!

2014. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sógorodat elküldtem volna a búsba a helyedben...
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem csinaltal. Azoknak meg semmi koze hozza, allj a sarkadra es mond meg nekik!
2014. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki a Te sógorod, hogy ezt megengedi magának? Ezen kellene elgondolkozni. Szépen helyre kell tenni a dolgokat, mert ez így nagyon nem ok. Nem is értem, hogy miért ingatott meg, én egyszerűen elküldtem volna a fenébe.
2014. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elküldeném őket melegebb éghajlatra. A te gyereked, te tudod hogy mi a jó neki. Nyugodtan mondd meg nekik, hogy ne pofázzanak bele. Ha meg nem tetszik valami, akkor nem kell veled szóba állniuk, de akkor a gyereket is felejtsék el.
2014. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Még jó hogy jár ennyi...

Akkor én is szar anya lennék hogy a kereken 3 hós fiamat anyumra hagyva karácsonyi bálra mentem a férjemmel ???

Ugyan már !!!

Viszont én nem vártam volna meg ezzel a férjem..még a telefonban helyretettem volna.

Ki ő neked hogy elítéljen emiatt.főleg ha a férjed is tudott róla

Abban viszont egyetértek az 1-es válaszolóval hogy Te is tudod mi a helyzet,hogy nemtettél rosszat.Azzal mivel leszel előrébb hogy lehordjuk.a sógorod ? Ami mondjuk jogos...de felesleges...

Inkább beszélj a férjeddel,majd közösen a sógoroddal hogy ehhez neki semmi köze...sőt..semmihez sincs köze....

2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy gyerekes szülők ennyire függnek akármelyik rokonuktól. Allj a sarkadra, ennyi!
2014. jan. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!