Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha himlős lenne 10 hónapos...

Ha himlős lenne 10 hónapos lányom feltétlenül lázzal jár?

Figyelt kérdés
Tele van a háta és most már a hasán is é lábán is van.Nem gondolnám,hogy ételallergia lenne,gondolom akkor hamarabb megjelenne.Hétfőn így is úgy viszem orvoshoz.Valószínű összefügg azzal ,hogy elég sűrűn felkel éjszaka és sokat mozgolódik álmában is.Ez már megy jó pár napja.
2010. jan. 31. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Sem én, sem a lányaim nem voltak lázasok a himlő alatt. Ha himlő, akkor előbb piros folt, aztán a közepe gennyes lesz, mint egy pattanásnak, majd ki is fakad, és sebesedik.
2010. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még a kétoldali tüdőgyulladásomnál sem voltma lázas.A láz nem mindenkinél jelenik meg himlő esetében sem,egyedül az influenzás megbetegedéseknél "követelmény" a láz ha jól tudom.
2010. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. De ha tényleg azt gondolod, hogy himlős, akkor inkább hívd ki az orvost, ne vidd el az orvosi rendelőbe, mert egy csomó embert megfertőzhet. Én is ott kaptam el, és még szerencsém volt, hogy éppen a két terhességem között voltam. :S
2010. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!