Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Beba Aktív Jó...

Használ valaki Beba Aktív Jó éjszakát tápszert? Milyen? 6 hónapos kisfiamnak adnám. Nem feltétlenül azért, hogy átaludja az éjszakákat, inkább azért, hogy hamar jóllakjon tőle, mert pancsi után már nincs ideje eleget enni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Ideje lenne,EREJE nincs...☺☺
2010. aug. 10. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak szorulása lett tőle. Elvileg sűrűbb, mint a sima tápszer, hát meg is lett a hatása, valami 3 napig nem kakilt, csak ordított, úgy fájt a hasa.

Szerintem maradjatok a szokásosnál. Ha nincs ideje vagy ereje (vagy bármije :) ) enni, akkor fürödjetek hamarabb.

2010. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kipróbáltuk,de nem szerette a lányom.Ami nekünk bejött az a Humana jó éjt,finom vaníliás és laktatóbb mint a Beba.
2010. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sima Beba Aktívot használunk, az vált be. Kipróbróbáltuk a Jó éjszakát-ot is, de nagyon fájt tőle a hasa, lehet nem úgy tudta megemészteni, mert azt hizsem rizs alapú. Már nem emlékszem, de tudom, hogy én a végét már nappal adtam oda neki, mert előre rettegtem, hogy éjszaka megint nem lesz alvás, csak sírás. Nappal meg nem vette úgy észre, mert sokat izgett-mozgott.

Ja, s nekünk A Humana Jó éjt sem jött be.

2010. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is a sima Beba 2 vált be éjjelre is. Az éjjelit nem szerette és fel is ébredt éjszaka. Azóta sima Beba 2-őt kap, én keverek bele neki kevés vaníliás tejpépet, így kicsit sűrűbb lesz és laktatóbb.
2010. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!