Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki a pampers...

Használja valaki a pampers sleep & play pelust? Az miben más a többi pamperstől? Kifejezetten éjjelre jó? Lányom van

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mi használjuk, de csak nappal, éjjel kifolyik belőle a pisi. Ennek a fajtának nem gumis a dereka, nem is tudom miért írják éjjelre is...az aktív baby sokkal jobb,meg az a fajta ami most van akcióban a tescoban. Prémium vagy mi a neve!?
2010. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg csak annyiban más, hogy nem gumis. És nincs belőle nagy kiszerelés.

Mi az első zacskó után visszatértünk a kék zacskósra.

2010. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szintén használjuk, éjjelre és nappalra is, nekünk nem folyik ki a pisi belőle. Nem gumis a dereka, ezért én az activ babyt jobban szeretem, de a Tescoban múltkor ez volt akcióban.

1 éves kislány anyukája

2010. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szerettük, hiányzott a gumis derék.
2010. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem szerettük. Nekünk is hiányzott a gumis derék, és gyakran kifolyt a pisi. Estére abszolúte nem vált be.
2010. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én használom, nekünk jó, kislány ő is. Szerintem ez egyéni nagyon, ki kell próbálni.
2010. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia


nekünk sem igazán vált be,így éjszakára is inkább az active baby-t használjuk.

könnyebb amúgy a babára is szerintem ráadni.

amúgy mi az elején vettünk 2-szer is,de már alíg vártam,hogy elfogyjon...

ügye míg kicsi volt,reggelre már olyan szinten tele volt a pelus,hogy egy csomószór kifolyt belőle a cucc... /kaki,pisi egyaránt.../


üdv.,egy 6 hónapos kislány anyuja :)

2010. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nappalra én szeretem, mert jó vékony, könnyen tud benne mozogni a kisfiam (14 hós). De valóban nem bír túl sokat, sűrűbben kell cserélni, mint az active baby-t. És hát igen, jobb lenne gumis derékkal. Éjjelre én is inkább azt használom vagy DM-es Babylove-ot.
2010. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!