Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név a Brájen?...

Szerintetek szép név a Brájen? Vagy a Denisz?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 hetes vagyok és eddig egyetlen név jut eszembe , lány nevet nem is tudtam de am is kisfiúnk lesz :) nekem az első név tetszik a másik az apukának.
2014. dec. 2. 20:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezel, akkor számíts ilyen válaszokra is, kedves eperke-málna, Brájen anyukája :)
2014. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tényleg nem találtatok semmi más nevet?!
2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

Mi a neved zsidó?

Brájen!

Blájen?

Nem uram, Brájen!

Dobjátok a padlóla!


A kérdés meg tuti kamu. Ki adna ilyen nevet a gyerekének???

2014. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ízléstelen a Brájen. :(
2014. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Legyen inkább Dzsúlió, vagy Karlítosz.
2014. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
5%
Ha angolok/amerikaiak lennénk,akkor a Brian tetszene,de így magyarként leírva Brájen,hát gusztustalan...És a Denisz sem tetszik.És igen,csak a "kisebbség" ad ilyen neveket.Mint pl a drága örökbefogadott unokatesóm is a gyerekének : Larissza Kendra...Mondani sem kell az apuka miféle és persze az unokatesóm is eredetileg miféléktől származik.Az meg már megint mellékes,hogy bűnözők és anyaotthonban élősködnek az adózók pénzéből,halál ingyen esznek,laknak és még nyaralni is viszik őket,amíg itt párom becsületesen dolgozik,de még egy ft-ot sem tudunk félretenni,nem hogy nyaralni menni...
2014. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell általánosítani és rögtön a Kovács, Lakatos és Oláh neveket írni a romákhoz? Nem 1 családot ismerek ilyen vezetéknévvel és mégsem romák...Ahol én élek például nem is ezek a szokványos roma vezetéknevek. De az tény kedves kérdező, hogy az első nevet inkább a kisebbség adja a gyerekének. A Deniszről még nem hallottam, tetszik is, de kell hozzá egy nagyon jó vezetéknév. Ha a vezetéknév szokványos vagy inkább magyar beütése van, akkor nem adnám.
2014. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem az a véléeményem, hogy ha felnő, ilyen gyerekes (nem rossz indulatból írom, de másképp nem tom megfogalmazni)névvel komoly foglalkozást nem fog tudni vállalni. dr Kiss Brájen vagy dr Kiss Denisz (a komisz

)

2014. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is nagyon különlegesen akartak elnevezni, és sikerült is nekik. Örökös csúfolódás tárgya voltam még felnőtt koromban is, amíg el nem szántam magam a névváltoztatásra.

Úgyhogy gondold meg!

2014. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó!Szabad tudni, hogy mi volt az a név? És mit szóltak a szüleid, hogy megváltoztattad? És mire?
2014. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!