Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz tapasztalható...

Mikor lesz tapasztalható változás? (Biogaia cseppről van szó)

Figyelt kérdés

Tegnap este adtam először a pici fismnak 8 hetes, ès gondolom kell oár nap!

Ki hogy szokta beadni èm kiskanálba csepegtettem!

Köszönöm előre is


2014. dec. 3. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk nem volt változás tőle.
2014. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valami csak volt? Olyan nincs hogy semmi.

Kicsit pozitívabb válaszokat várnék

2014. dec. 3. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

én úgy adtam be neki, hogy a cumis üveg cumijába tettem egy pár ml tápszert (lefejt anyatejet) és abba a cseppeket és adtam a fiamnak, szépen ki is itta a cumiból, azt a cumi rá az üvegre és ette a többit.

én kb 1 hétig adtam neki. az első 2-3nap talán 4nap mintha jobb lett volna, pukizott, kakilt. azt utána sokat feszengett és sírt. tehát csak rontott a helyzeten, utána már nem adtam neki.

elvileg olyan 2hét az amíg tartalmas a javulás, egy ilyen üveg addig elég is. tehát nekünk nem nagyon vált be.

2014. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülött a fiam ahogy haza hoztuk kapta is, nem tudom milyen vàltozàst èrtünk el vele, mi bèlflóra helyreàllítàsàra kaptuk. Hasfàjàsra espumissant kapott, felvàtva volt anyatejes ès tèpszeres, csak az anyatejtől fàjt a hasa, így csak abba kevertem bele.
2014. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha hat (nekünk sem ért semmit sem) akkor egy hét elteltével mindenképpen tapasztalható a javulás.
2014. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 6-7 nap volt. Nekünk használt (előtte espumisant használtunk, de semmit se ért szinte) Mikor elkezdett hatni az maga volt a megváltás. Végre tudtunk aludni. Kiskanálba csepegtettem én is. Megfogadtam, ha lesz még egy babám, akkor már a kórházban adni fogom neki, hogy mire hazaérünk már hasson :)
2014. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!