Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesseg alatt a no melle...

Lacika745d kérdése:

A terhesseg alatt a no melle hajlamos a latvanos novekedesre. A kerdesem az, mi van abban az esetben ha az illeto holgy melle alapbol meretes? Ebben az esetben is tapasztalhato szamos valtozas, vagy ha nem lettek nagyobbak nem kell aggodni emiatt?!

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nagy volt, most még nagyobb és sokkal teltebb, nehezebb, feszesebb (nem bánnám, ha így is maradna, bár fáj, mint állat)
2013. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak terhesség elött D-s melle volt, a terhesség kezdetén felment E-re, szülés után F-es lett és az is maradt.
2013. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha eleve "méretes" volt, még méretesebb lesz

Hacsak nem végeztet melkisssebbítő műtétet

2013. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van akinek sajnos a háta is kezd fájni, ha túl

méretes a keble (szóval nem mindig kellemes a nőnek)-

2013. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb nönek egyáltalán nem változik töle a mérete.
2013. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj bocs félre olvastam, valamiért azt olvastam hogy a fogamzásgátlótól....

A terhesség alatt nem is nö olyan sokat inkább amikor beindul a tej. De én ismerek két oylan nagy mellű nöt kainek azért nem nött akkorára akkor sem de tény hogy kicsivel angyobb volt. egy normál melll méretű baráűtnömnek viszont kb 3-szor akkora volt a szoptatás alatt.

2013. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!