Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik vacsorára a 9...

Mit eszik vacsorára a 9 hónapos babád?

Figyelt kérdés
230 ml tápszert iszik meg és alszik.Doki szerint sok, védőnő szerint adjak neki főzeléket.Anyukám szerint rakjak a kekszet a tápszerbe. Most akkor mi legyen?8tól 8ig aludna de 6-7 körül kell fel enni és alszik vissza.Szerintem jó ez így engem nem zavar de eléggé elbizonytalanítottak

2014. dec. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, amit a többiek. A védőnőnek van leginkább igaza.
2014. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok??? Enyém 7 hónaposan iszik ennyi tápszert vacsorára. 1 éves korig reggeli és vacsora legyen tápszer szerintem.
2014. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, napközben mennyit és mit eszik?
2014. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tízórai és uzsonna 200-230 g gyümölcs gabonával, vagy kekszel de kentem már kiflire és azt csipegette el, ebédre húsos főzelék szintén 200-230 g.Sokszor nem eszi meg a teljes anyagokat pedig van hogy 4-5 óra is eltelik 2 evés között hiába kínálom nem kell neki.Mivel szépen fejlődik (75 cm 9 kg) én nem aggódok hisz kint van 2 foga akkor csak tejet evett napokig amikor kijöttek.Dokim mindig azt mondja h tömöm csak mert nagyobb mint az átlag :(
2014. dec. 4. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez igy rendben van.. max megprobálhatsz neki tejpépet adni (én kekszes tejpépet adok neki este 9 kor (van hogy 180 ml-t eszik máskor meg 250 ml-t) de 6 kor eszik néhány falatot velünk, amennyit kiván.
2014. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked és főként a babának így jó, akkor én nem foglalkoznék mások véleményével, mondjuk 10,5 hósom jóval kevesebbet eszik, szóval nekem is soknak tűnnek ezek a mennyiségek úgy összességében.
2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

9 hós a fiam, megeszik este 240 mili tápszert és alszik.


MI ezzel a gond??

2014. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám este 7 körül csipeget velünk, utána 8-kor simán megeszi a 240-et. Egyáltalán nem kövér, 8,5kg. :)
2014. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodt vagyok :) Jól lakik vele s ma pl csak fél 8kor kelt de nem aludt vissza :)
2014. dec. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!