Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik napról a másikra 100...

Egyik napról a másikra 100 grammot fogyott a 2 hós babám. Mi lehet az oka? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Eddig szépen gyarapodott,bár nehezen indult be. 2 hós kizárólag anyatejes baba, napi 6x eszik,Minden este mérjük,már beletartozik a kis szertartásunkba :) meg engem is megnyugtat h látom,gyarapszik. De ez a 100 grammos különbség most megijesztett hisz napok alatt szed fel ennyit.Remélem este nem lesz még kevesebb, ha igen,természetesen megkérdem az orvosát is. De mégis mi lehet az oka?
2014. dec. 5. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként vidám ,mosolygós baba. Napi 6-700 grammot eszik meg.
2014. dec. 5. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges az aggodalmad, az a 100 gramm különbség adódhat egy szép nagy adag pisiből/kakiból is, amit épp előtte eresztett a pelenkába, míg lehet, hogy az előző mérésnél tele hólyaggal mértétek, ezt nem lehet tudni.


Ne stresszelj ilyen apróságokon!:)

2014. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
remélem tényleg feleslegesen aggódom (sajnos hajlamos vagyok rá:D ) Csak azért furcsállom mert vasárnap volt 5180 g,utána már minden nap több, aztán szerda este 5290,erre tegnap megint 5190 gramm :(
2014. dec. 5. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok:

saját tapasztalat alapján írom: ne méregesd minden este, teljesen felesleges. csak magadat stresszeled ezzel, bőven elég heti 1-szer rátenni a babádat a mérlegre.:)


mi eleinte azért mértük, mert a lányom nagyon sokat fogyott a kórházban. utólag már látom, hogy bőven elég lett volna ritkábban mérni.

2014. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!