Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka annak, hogy 8...

Mi lehet az oka annak, hogy 8 hos babam egyik pillanatrol a masikra nem hajlando napközben aludni?

Figyelt kérdés
Idaig ketszer aludt nappal kb 3orat,most egyszerüen nem hajlando aludni,de egesz nap dörzsöli a fület es a szemet.Reggel 6 tol este 8-ig kell szorakoztatni különben elviselhetetlenül visit.Mit tegyek es miert van ez??egyszerüen keptelen vagyok reggel 6tol este 8ig szünet nelkül szorakoztatni nagyon nagyon kimerülök idegileg,
2014. nov. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fogzik vagy fáj valamije?
2014. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 8 hós, nálunk is van olyan, hogy nem akar elaludni, olyankor beteszem a babakocsiba, tologatom és elalszik. Próbálkozz, hátha beválik valami trükk, mert az idegrendszerének sem jó, hogy egész nap nem alszik!
2014. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem faj semmije azt latnam mert ha jatszunk meg fogom akkor semmi baja söt vigyorog....babakocsiban se alszik...tudom hogy nem jo az idegrendszerenek azert tettem fel a kerdest hogy mit tegyek vagy mi az oka?mert se ringatva se tologatva sehogy nem hajlando aludni!
2014. nov. 7. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a porszívót/ventillátort/hajszárítót keress vmi monoton zajt ami ellazítja
2014. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyan ez volt... kb 7 hósan kezdte és 10-11 hós koráig tartott. Magamhoz fogtam és dajkálva-ringatva altattam el. Amúgy is ehhez szokott hozzá (sajnos), ebben az időszakban állandóan kiakart mászni a kezemből de szorosan magamhoz fogtam és fél óra szó szerinti visítás után elaludt, majd aludt 2-3 órát. Ezt napi 2-3szor megcsináltuk.
2014. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet is lehetetlen volt 8 hónaposan elaltatni, hirtelen elkezdte nagyon érdekelni a külvilág. Én addig ringattam, akkor álltunk át arra, hogy fekve szoptatva altatom el, azóta is így megy, 16 hónapos. Lehet, hogy nektek is tényleg valami másik altatási módot kell találni. És az is lehet, hogy ezentúl már nem fog annyit aludni.
2014. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és annyit még gyors leírnék, hogy ezt ne hagyd annyiban.... Barátnőm az ennyi idős lányára ráhagyta, hogy oké, az ő kislánya nem akar aludni, akkor ő nem erőltetni... 1 évesen már annyira nem bírt vele, hogy az orvos és a védőnő is azt ajánlotta hogy mindenképpen szoktassa vissza az alvásra mert ez így nem lesz jó... mellesleg lecseszték hogy miért nem erőltette rá a kislányra az alvást.

Az én véleményem annyi volt erről, hogy igenis kell aludnia egy ekkora babának, igenis erőltetni kell, nem a kisgyerek dönti el hogy mit akar, hanem az anya. Mi vagyunk a szülők, mi vagyunk a felelősök értük, nekünk kell őket irányítani hogy később tudják hogy mi a normális.

Szóval ne hagyd rá, most jött rá hogy van saját akarata is, mindenképp kell aludnia legalább egyszer, magad miatt is.

Én sem bírnám ki a napot ha nem aludna másfél éves kisfiam, sőt, ha csak egy órát alszik én is nagyon kivagyok bukva.

2014. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös, 7-es voltam. :) Közben írt valaki más is.
2014. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!