Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attól tartok, hogy eltúloztam...

Attól tartok, hogy eltúloztam a pelenkavásárlást és rajtam marad a 3-as méret pár csomagban. Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a Teszveszre, Vaterára. :)
2010. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmész pl a DM-be, veszel ugyanilyet csak nagyobb méretben, aztán másnap visszaviszed a kisebbet, hogy rossz méretet vettél véletlenül, és visszaadják az árát, amiből tudsz nagyobbat venni. Mindkettő ugyanannyiba kerül, nekik meg úgyis mindegy.
2010. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Furmányos az ucsó válaszoló:) A minap volt itt a védőnőnk, én odaadtam neki megmaradt, felbontatlan csomagot, a rendelőbe fel tudják használni, örült neki nagyon.
2010. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 csomag 3-as pempersem de már nem lesz jó a babámra.Próbáltam hogy veszek nagyobbat és visszaviszem de a másik pelust írta rá a pénztári szalag így nem tudtam becserélni:(
2010. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fél csomag nekünk is megmaradt, én elajándékoztam egy kisebb babónak.
2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem több helyen kell megpróbálni, nekem a Tescoba meg se nézték mi van a blokkon, mikor tényleg véletlenül rossz méretet vettem.
2010. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan a csomag, a Tescoban kicserélik. Legalábbis nekem sikerült, gondolom neked is menni fog.
2010. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt nem írtam, hogy blokkom nem volt hozzá.
2010. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!