Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 6hós babámnak humana...

Adhatok 6hós babámnak humana tejdesszertet?

Figyelt kérdés
Tízóraira gondoltam hogy adom neki. Tegyek esetleg bele valamit vagy laktató lesz neki így is?
2014. dec. 8. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra a jughurt-szerűre gondolsz, ami négy részből áll? 6 hónap van ráírva, de nekem a doki és a védőnő azt mondta, hogy 7-8 hónapos korban adjam neki. Az gyümölcsös, vagy vaníliás, én nem tettem bele semmit. Tízóraira, uzsonnára szerette. De nem mindig volt elég egy doboz.
2014. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen arra ndolok. Gyumolcsos. Ha nem volt eleg egy doboz akkor mit adtal meg neki utana?
2014. dec. 8. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Kibontottam még egyet :)

De volt, hogy tápszert adtam neki utána.

Elég drága ez a desszert, nem is vettem sokat. 7-8 hónaposan Cserpes vagy Jogobella joghurtot kapott. Az jó minőségű és nagyobb kiszerelésű.

2014. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is mikulás napra kaptuk. Koszi a segitseget.
2014. dec. 8. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Tej alapú, nem adnék. Ismerős gyerekét kicsapta. Az enyém később kapott, nem volt semmi baj.
2014. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!