Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamnak fogzas miatt iszonyat...

Babamnak fogzas miatt iszonyatosan kipirosodott a bore legfokepp a puncija korul, visit szegenykem ha hozzaerek. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Sheavajjal kenjed.
2014. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem nekünk nagyon bevált!
2014. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógyszertári OTKI kevert kenőcs vált be. Csukamàjolaj van benne, és pár nap alatt rendbehozta! Azóta mindig van itthon vész esetére. Kb 700 ft volt.
2014. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Amit írtam, azon kícül mindent kipróbáltunk (bepanthen, sudocrem, kétféle neugranormon, babylove-os popsikrém...) de semmi nem volt jó. Az OTKIT a gyógyszertáros mondta. Nem tudom nektek mi fog használni, de a lényeg h nagyon keveset kenj a bőrére (jusson a problémás területekre) csak vékonyan. Így tud szellőzni a bőre.
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Sudocrem vált be. Lehet kicsit szellőztetni is a popsiját, ha van olyan hely a lakásban, ahol elég meleg van, és nem is baj, ha összepisili, hagyd egy fél órát csupasz fenékkel fürdés előtt vagy után.
2014. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi alapból a gyógyszertárit használtuk, viszont ha bármi miatt piros volt a popó vagy a nuni, akkor Neogranormon.
2014. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos írt rá kenőcsöt, a gyógyszertárban kavarták, 2 nap múlva semmi baja nem volt, pedig iszonyú csúnya lett neki egy nap alatt.
2014. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk két hete volt ez a probléma. Annyira csúnya volt, hogy a dokinő steroidos krémet írt rá, de nem váltottam ki, mert azért erősnek éreztem volna a 7 hónapos kislányomra steroidos vackot kenni. A védőnő mondta, hogy boraxos popsikrémmel kenjem (amúgy Sudokrémet használunk, de már az se hatott) és gyönyörűen elmúlt. Valamint anyukám és anyósom mondta, hogy hintőporozzam és az is nagyon jó volt rá. Azóta nem is használom a sudokrémet, csak a hintőport, ha bepirosodik mégis akkor pedig a boraxos popsikrémet.
2014. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szerencsere a sudocrem bevalt 2 nap alatt elmult az erzekenyseg, bar meg piros mar nem faj neki szerencsere. A neogranormon nem volt jo , ahogy kentem neki uvoltott a sudocremet meg egybol hagyta.
2014. nov. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!