Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt többször...

Szoptatás alatt többször megszédülök főleg ha jobbra forditom a fejem vagy párna nélkül fekszem. A vérnyomásom jo, vérképem rendben van! Nektek volt ilyen? Elmult? Mit lehet ellene csinálni?

Figyelt kérdés
A neurologus nem talált semmit,a fülészeten nyakcsigolya rtg akartak csinálni mert arra gyanakodnak ott van gond de szopi alatt nem csinálják?Voltak családi gondok amik megviseltek és van egy gerincferdülésem is .
2010. febr. 1. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos,és hüleséget sem akarok mondanu,de szerintem lehet attól hogy szoptatás közben elég sok oxytocin szabadul fel.Azt olvastam hogy ez csinálhat fejfájást szédülést,fáradtság érzetet.
2010. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen problémám , csak pár hetes volt a babám,és én is megszédültem szoptatások alkalmával.A háziorvosomhoz mentem aki a hormonokra gyanakodott,anyukám meg az alvatlanságot okozta...igazából nem volt időm foglalkozni evvel,mert a hónapok repültek,és elmultak ezek a rosszul létek.Enyhék és gyorsan múló szédüléseim voltak,inkább olyan érzés mintha váratlanul kihúznák alólam a paplant...
2010. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam szédülni szoptatások alatt, de nem foglalkoztam eddig ezzel, természetesnek gondolom.
2010. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,majd jött a tipp!!!100%-os narancslé,szopi előtt egy pohárral...semmi bajom azóta!!Ne kérdezd mitől hat...nem tudom,de hat az tuti!
2010. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nekem főleg éjjel van ilyen mikor kelek fel a kislányomhoz és jobb oldalra kelnék fel akkor szédülök meg!Akkor forog minden és egész napig eltart!Mióta van azóta ne merek jobb oldalamra fordulni:(
2010. febr. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!