Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed igénylése után kapok...

Gyed igénylése után kapok valami értesítőt?

Figyelt kérdés
A hónap elején kaptam a munkahelyemről nyomtatvány a Gyed igényléséről amit kitöltve visszapostáztam, de nem tudom, hogy most kell még kapnom valami értesítőt, hogy fogom kapni vagy automatikusan majd küldik a pénzt. E hónap 20-án járt le a Tgyás-om és egyből igényeltem a Gyedet, számíthatok már rá februárban?
2010. febr. 1. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi beírok, hogy lássam a válaszokat,mert erre én is kíváncsi vagyok. Nekem 17-én járt le a TGYÁS, 18-tól igényeltem a GYED-et és nagyn bízom benne, hogy a héten megkapom az első fél havit!!! Remélem nem minden hónap 17 után fognak utalni....
2010. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3-án járt le a tgyás,gyedet igényeltem eddig még semmi értesités nem jött hogy mennyi lessz:(De mostmár inkább a pénzt küldjék....
2010. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy éve kapok már GYED-et, de értesítést sem az összegről, sem az indulás kezdeti dátumáról nem kaptam (először én is furcsáltam a dolgot). Tgyás lejárati napját követő naptól igyényeltem a GYED-t és autómatikusan küldik a számlámra, az összegét úgy is a bér után (amit a munkáltatótól már tudnak) határozzák meg, a lejárat pedig ugy is a gyermek 2 éves kora.

Ennyit tudok most segíteni.


Boldog babázást!

2010. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, minden jót:)
2010. febr. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!