Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jelenti azt h 'szeret'?

Ez jelenti azt h 'szeret'?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hós..már kb. 8 hós kora óta van egy plüss nyuszija, amit ő maga választott ki, mindig azzal alszik el, örül neki, rohan felé ha meglátja és állandóan puszilja, úgy hozzá nyomja az arcához..nekem és az apjának ilyet még nem nagyon csinált..mondtuk is bezzeg a nyuszi kap puszit mi meg soha..pár napja elkezdte nekem is csinálni ugyanúgy megpuszil, neki dörgöli a fejét a vállaimnak..ez jelentheti azt h így kezdi kifejezni a kis szeretetét? vagy csak szeretném h ezt jelentse? :)

2014. dec. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy szeret:) Később majd mondja is Sze-Szek-Szejetlek:) De lehet később nem fog puszit adni,hanem csak megölel stb.
2014. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez azt jelenti. Lányom 14 hónapos de ő már kb 10 hónapos kora óta ölelgeti a plüss állatokat minket meg kb 1 éves kora óta. Ha kérdezzük hogy pl "szereted a nyuszit?" akkor megöleli. Most már gyakrabban ad puszit nekünk is. A kutyát is ha elkezdi püfölni mondjuk hogy szereti a kutyát akkor megöleli.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!