Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-18 kg kategóriájú autósülést...

9-18 kg kategóriájú autósülést szeretnénk venni. Márka érdekelne, egyszerűen nem tudunk választani. Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá?
2010. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

30-35 ezer Ft körül gondoltuk. Kevés? Gagyit kapnánk?

Írjatok márkaneveket kérlek! Eléggé sürgős lesz és tanácstalanok vagyunk...

2010. febr. 1. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi hosszas tanakodás után rászántuk a pénzt és Römer King Plust vettünk. Közel70 ezer volt, de az egyik legbiztonságosabb és ugyebár ez a legfontosabb (azért vesszük).

Ha kinövi, féláron eladom, szóval az árából is fog majd visszajönni.

2010. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első vagyok. én is ennyit szántam rá, de sajnos itthon nem találtam olyat, ami megfelelt az elképzeléseimnek.

ezért külföldről rendeltem, a negyediket, innen:

[link]

szállítanak magyarországra is.

de a többi is nagyon jó. a britax gyártja itthon a römert, de itthon 50nél kezdődnek.

2010. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:


[link]


Ez 9-25 kg-ig van, de nagyon masszív és nem volt vele még semmi gond. A súlya is nagyon ott van... :-D

2010. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia,

mi ilyet vettünk:

[link]

2010. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi 50000-t vettük. Az egyik legbiztonságosabb az adac szerint is.

[link]

2010. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi 80000 ft-ért vettünk,jók a tesztjei.BébéConfort Axiss.
2010. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ez nagy dillemma! Nem rég, amikor mi vettük, szó szerint hetek szántam rá, hogy márkákat, árakat, biztonsági és kényelmi funkciókat összehasonlítsam. A tényleg jó ülések nem olcsók (50e-től felfelé), de én mondom megéri. Ajánlásom a következő: BeSafe, Römer, STM, esetleg Neonato.

Fontos, hogy a végleges vásárláskor vidd el magaddal a babát is és próbáld bele, mert nem minden baba űl ugyan ugy a különböző márkákban. Nekünk így sikerült a BeSafe melett dönteni, ami az egyetlen a piacon abban, hgy a bekötésnél a biztonsági öv nem csak az ülés möögött, hanem előtt is megy így szinte kizárt az ülés előrebukási leheteősége.

15 hós kislányom imádja :)!


Boldog babázást!

2010. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző voltam:

Ja igen, és nem minden márkából van 9-18kg-ig, pedig a szakértők szerint lehetőleg akkorát kell választani ami éppen csak jó a gyermek méretére, mert ez a leg biztonságosabb. Én is gondolkodtam a 9-25kg-ig, de ezért inkább a 9-18kg- melett döntöttünk!

2010. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!