Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napja áttört az első, jön a...

5 napja áttört az első, jön a második fogacska. Már használni kell fogkefét? Vagy várjak, amíg teljesen kijön?

Figyelt kérdés

ezt láttam ma egy DM üzletben:

[link]

az volt ráírva, hogy már az első fogaknál is kell.


2010. febr. 1. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát megveheted, de szerintem várd meg, amig teljesen kibújik. Lányom 1 éves, 2 foga van alul, van már neki tanuló fogkeféje, de még nem használjuk, csak ismerkedik vele. Én ilyen ujjra húzhatós "fogkefét" használtam neki eddig. Az is elég még, ha valami tiszta kendővel letörlöd a kis fogakat evés után. Aztán lehet más már ilyenkor is fogkefét használ, mikor még pici a fog.
2010. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hónapos, és 5 fogunk van. Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy elég ha vizes pelussal áttörlöm étkezések után. Azt is mondta még, hogy ujjra húzható fogkefét se használjunk, mert nagyon érzékeny az ínyük még és bekavar a fogak vérellátásába.
2010. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A dm-ben lehet kapni sajátmárkás 3 dm fogápolót. Én rzt vettem, tök jó, ha már tud fogni akkor tudja rágcsálni is. Jók mert nem túl hosszúak.

Elöszőr rágcsákat vettem neki, de az annyira nem kellett neki, viszont azzal a gumifejűrágóval tiszítja magának.

2010. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a dm-s gumifejű bigyót az enyém is imádja, érdekes, azonnal tudta, hogy kell használni, azóta is csiszatolja vele a két kis fogát:) szerintem érdemes kipróbálni, mert amellett, hogy tisztítja a fogacskákat, még az ínyét is masszírozza.
2010. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A DM-es gumis fogkefét nagyon szerette mindkét fiam.

3 DARABOS: 1 -gumis recés (amikor jön a foga szereti ha finoman dörzsölöm)

2 gumis fogkefe (1-2 fogacska és az íny finom mosására)

3 finom keféjű fogkefe (amikor minden foga kint van)

2010. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnézem ezt a DM-es gumifejű bigyót :) Köszi anyukák!
2010. febr. 5. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Amint kibújt, mostam.
2010. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!