Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam első születésnapjára...

A kisfiam első születésnapjára keresek ajándékötletet, de mivel augusztusi olyat szeretnék, amit a lakásban is tud használni, ha ősz lesz. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez attól is függ, hogy mekkora a lakás, de esetleg vehettek neki egy kisautót amire rá tud ülni, vagy dömpert. Esetleg hintaló, de azt mondjuk alapból csak bent fogja tudni használni szerintem, az első kettőt viszont ki is tudjátok vinni, de azt már nektek kell eldöntenetek, hogyha esetleg hintalovat kap akkor kiviszitek-e neki. Az meg gondolom egyértelmű, hogy bármit kap figyeltek rá mikor játszik. Boldog születésnapot neki előre is. Amúgy hányadikán született? :)

2011. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szió! Az én kiscsajom is augusztusban lesz 1 éves.

Mi vettünk neki egy babát, lévén kislány:-), és veszünk neki még egy kismocit. A baba strammabb tipus, abban reménykedek, hogy megszereti, és ez lesz a kedvence, majd később eltesszük emlékbe, nekem is megvan az első szülinapos mackóm.:-)

Bocsi, nem tudok olyat amit bent is, kint is használhatnának...

2011. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lánynak játék babakocsit mondanék, fiúnak lehet pl. műanyag játék talicskát, fűnyírót, amit tologathat kint is, bent is.

Esetleg fürdőjáték?

2011. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az első szülinapra baby taxit kaptunk. Nagyon szereti. A motor sem rossz ötlet. Jó még a kocka is, azt is nagyon szereti.
2011. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mágneses rajztábla

tricikli, motor, bébi taxi

fa építőkocka

játékdob

labda


kisfiunk ezekkel szívesen játszik, most 1

2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

SZia, én fp zebrát vettem a fiamnak szülinapjára, először csak fel-fel ült rá, ma már azzal kezd a reggelt, és napközben is szeret rajta ugrálni. Szerintem jó benti játék.

amiknek nagyon örült, az a kagylós medence +homokozó egyben.

2011. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha lakásban laktok, szerintem se ugrálós, se gurulós zörgős dolgot ne vegyetek, mert megőrülnek a szomszédok, aztán egy idő után már csak dörömbölnek köszönés helyett is.

Mi zenélő dobozt vettünk, de könyv, építőkocka, kisautó, vonat is remek ötlet.

2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt nézd meg, mi ilyet vettünk, de van még más fajta is:


[link]

2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mi 3 kerekű,többfunkciós bicajt vettünk.


ilyet: [link]

2011. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

van kedvenc mesehőse? akkor azzal kapcsolatos készségfejlesztőket,könyveket,kifestőket vehettek neki


tulli.hu-n rá tudsz keresni kor, gyártó,mesehős,típus stb. és nem szerint is,hátha ott találsz ötleteket

2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!