Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti váltanátok tápszerről...

Ti váltanátok tápszerről dobozos tejre?

Figyelt kérdés

A minap többen megszóltak,hogy miért nem adom már a bolti dobozos tejet babámnak,miért adom még a tápszert hisz már 13 hós múlott.Én erre mindig azt válaszolom,hogyha issza akkor issza, ha elutasítja majda tápszert akkor majd kapja a dobozost. Persze megkóstoltattam már vele azt is,megitta, de inkább maradok a tápszernél,hiába drága.

Már kezd elegem lenni ebből a sok okos emberből. Hiába oltom be őket,mindig beszólnak.


2014. dec. 15. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sya.engem már fél éves kora óta avval piszkálnak hogy minek az a tápszer?!jó már a tehén tej.engem is tud idegesíteni,de az a legjobb ha nem foglalkozol velük.te gyereked,te költöd rá a pénzt nem ők.egyébként meg attól hogy kicsi korában nincs baja a tehén tejtől később felnőttként lehet.
2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olcsóbb. Kuponnal, egészségpénztári visszatérítéssel olcsóbbra jön ki a fiam tápszere mint a rendes tej... (Egy doboz tápszer így 1200 ft sincs, kijön belőle 5 liter tápszer, így egy liter 240 ft. Ennyiért hol kapok rendes tejet?) És jobban laktatja. Mi is adtunk már a fiamnak tejet, megeszi, ami azzal készül, de este mindig tápszert kap, mert így átalussza az éjszakát. Reggel meg vagy tápszert vagy tejet. Nem érdekel más véleménye. Meghallgatom, elmondom, hogy nem így csinálom és kész. Annyi minden döntésünkkkel nem értenek sokan egyet, mindig veszekedjek másokkal?
2014. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!