Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engednétek, hogy az após...

Ti engednétek, hogy az após tegye tisztába a pár hetes lány csecsemőt? Muszáj volt orvoshoz mennem és mire hazaértem ez fogadott. Hozzáteszem ott volt anyósom is, de ő mást csinált.

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 12:21
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

Nézd. Ez amit csinálsz játszma, mert ebből nem kerülhetek ki jól. Az a célod, hogy engem állíts be hibásnak. Ez nem segítség, hanem rólad szól.

Valóban kár volt kiírni a kérdést, hiszen ezt pár mondatban úgysem lehet vázolni, a "hiénák" meg jönnek lecsapni, ahogy ez lenni szokott ennél a témánál. Le is zárom a dolgot, mert semmi értelme. Köszönöm a valóban segítő szándékú hozzászólásokat!

2014. dec. 19. 11:42
 52/58 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem félreértettél,én csak a tényeket írtam le.

Ha te úgy érzel az apósod iránt ahogy írtad akkor nem értem,hogy miért kockáztattál!?

Én ezt nem értem!

2014. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 Arobi ***** válasza:

Nincs neked valami bajod ? A válaszadók szépen leírtak neked mindent. Tele van a hócipőm az ilyen nősoviniszta férfi becsmérlő nőkkel ! Téged nem Apa/férfi nemzett ? És gondoskodott,nevelt fel ? Esetleg rakott tisztába ? Vagy az is lehet,más férfi családtagod is esetleg .


Nem minősítlek,de nem szeretlek !

2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 Arobi ***** válasza:
9%
Beleolvastam a válaszodba,hogy szoptatásnál 'direkt 'úgy intézte hogy többször bejöjjön. Hát lehet. De lehet csak te fogod ezt rá. Másért is jöhettett. És ha igen ? Mi van abban ? Akkor lenne beteg,ha hidegen hagyná e földöntúli látvány édes szépsége ! A legszebb,legbensőségesebb a kisgyermeket tápláló szoptató Anya ! Ezt nagy festők festették meg ! Akkor ők is szexuális abberáltak ? És milliók,a műértők is ? Az meg természetes,hogy perverz,aki.ilyen festményt,vagy fotót kitesz a falra ! Nem ? Hát kisanyám te vagy az ! ! Isten mentsen az ilyen nőtől,aki 'belelátja
2015. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Arobi ***** válasza:
9%

Beleolvastam a válaszodba,hogy szoptatásnál 'direkt 'úgy intézte hogy többször bejöjjön. Hát lehet. De lehet csak te fogod ezt rá. Másért is jöhettett. És ha igen ? Mi van abban ? Akkor lenne beteg,ha hidegen hagyná e földöntúli látvány édes szépsége ! A legszebb,legbensőségesebb a kisgyermeket tápláló szoptató Anya ! Ezt nagy festők festették meg ! Akkor ők is szexuális abberáltak ? És milliók,a műértők is ? Az meg természetes,hogy perverz,aki.ilyen festményt,vagy fotót kitesz a falra ! Nem ? Hát kisanyám te vagy az ! ! Isten mentsen az ilyen nőtől,aki 'belelátja' mindenbe a rosszat !

Szexualitásod persue neked nincs,ugye ? És téged nem vádol senki !


Kár szót veszteni rád többet,nagy ivben kerülni kell az ilyen embert .A családban te meg fogod tenni a bajt,a gonoszság nem ismer határt .

2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
76%

a szoptatás az egy intim dolog, a kerdező joga eldönteni, hogy ki nézheti. Festmény, meg csodálatos....ok, de nem te vagy a szoptatős anya helyében. Az apósom ne bámulja a melleimet semmilyen okból!

Még a végen a krdező a perverz....beteg egy világ!

2015. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Az alapszituáció nem problémás. Ha viszont te ebben problémát láttál, én a többi válaszolóval ellentétben nem állítanám, hogy benned van a probléma. Te ismered az apósodat, csak te tudhatod, érezheted, hogy ez rendben van-e így. Ha nyugtalan vagy emiatt akkor ne engedd neki. Az anyai megérzések akár lehetnek pontosak is. Lehet hogy tényleg problémás az apósod.
2015. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Persze,de gondolj csak bele.Ha valóban így érez akkor én legalábbis SOHA DE SOHA nem hagynám,hogy lehetősége legyen erre!!

2015. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!