Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg voltál elégedve a fogadott...

Meg voltál elégedve a fogadott dokiddal? Megérte? Mennyit kért? Őt választanád megint?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, ha összejön még egy baba, másikat szeretnék keresni.
2014. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg voltam vele elégedve. Neki köszönhetem, hogy egyáltalán terhes lettem 6 év után, majd végigkísért egy nagyon nagyon problémás terhességet. Neki köszönhetem, hogy megmaradt a babám és egészségesen megszületett. Nem kért pénzt, én adtam neki, amennyit gondoltam. Idén készülünk hozzá kistesóért és ha sikerül újra megkérem, hogy vállalja a terhességet és a szülést is.
2014. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, az ügyeletesnél született a fiam, de nagyon nagyon meg voltam elégedve vele, így ha még egy baba lesz felfogadjuk. Így nem tudom mennyiért vállalja, én a varratszedésen 30-at adtam neki es azóta hozzá járok ha panaszom van, vagy rákszűrésre is.
2014. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON-NAGYON elégedett voltam vele!

Nem kért semennyit, nem volt előre tarifája. Annyit adtam neki, amennyit tudtam. Szó szerint.

Ha nincs orvosom, valószínűleg császároznak, mert nagyon leesett a babám szívhangja vajúdás alatt, és nem voltam még rendesen kitágulva.

De a Doktornőm gyors reagálásának köszönhetően simán szültem, és minden rendben volt a babámmal.

Csak nála szülnék, ha lenne kistesó.

2014. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg voltam elégedve vele, örültem, hogy felfogadtam, a következő babánál is hozzá szeretnék járni és nála szeretnék szülni. Pontosan annyit volt jelen a szülésnél, amennyit kellett, se többet, se kevesebbet. Segített a kitolásnál, és nagyon ügyesen varrta össze a gátmetszésemet (nem is fájt a varrás, pedig sok rémtörténetet hallottam róla), 3 órával a szülés már minden gond nélkül ültem. A terhesgondozás során is meg voltam elégedve vele, minden kérdésre válaszolt, abszolút partnerként tekintett rám és a férjemre is. Ha valami probléma felmerült, nem megmondta a tutit, hanem gondolkodott, elmondta a lehetőségeket és együtt választottunk. Végig tiszteletben tartott, nem a fejem felett intézkedett. A terhesgondozáson 3 ezret kért alkalmakként, a szülésért nem mondott árat, azt mondta, hogy a gyerek akkor is megszületik, ha végül nem adunk semmit. 40 ezret adtunk neki, és nem kevesellte. Azóta is hozzájárok. Nagyon megérte, hogy felfogadtuk. Amikor bekerültem magzatvíz elfolyással és az ügyeletes doki vizsgált, és eldöntötte, hogy valóban szülök-e, azt hittem menten meghalok, úgy fájt a vizsgálat nála. Nem is tudom mi lett volna, ha a szülés egész ideje alatt ő vizsgál. Emellett egy kismama szült nála pár órával később, és nem tudta a gátmetszést összevarrni, be kellett hívnia az ügyeletvezetőt, aki visszafejtette az egészet, és előről kezdte. A nő még menni is alig tudott napok múlva, ülni egyáltalán nem. Nagy szerencsém volt, hogy nem az ügyeletesnél kellett szülnöm.
2014. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiamnál fogadott doki volt. 70000 ft volt a szülés, a vizsgálatok alkalmanként 7000 ft. Mivel problémamentes szülésem volt, annyira sokat nem nyújtott, de amúgy kedves, előzékeny volt és elégedett voltam vele.


Azonban a második gyereknél már nem fogadtunk, mivel addigra elég infót szedtem össze a helyi sztk-s ellátással kapcsolatban, és úgy voltam vele, ezt bevállalom.

Annyi volt csak a nehézség, hogy minden terhesgondozáson "előről" kellett elmondanom, hányadik hét eredmények stb. Minden doki kicsit mást mondott pl a vitaminszedéssel kapcsolatban. Egyetlen egyszer volt az egyik doki bunkó velem, pont előttem felhúzták valamivel és hát rajtam csattant az ostor. Ezt az egy alkalmat leszámítva, az összes doki rendes volt, az ügyeletes meg nagyon-nagyon ügyes volt.

Ergo, hiába voltam elégedett a fogadott dokimmal de 150 ezer forintot nem ér meg nekem, hogy egyszer nem bántak velem az elvárt módon, amúgy meg minden klappolt. Szerintem irreálisan sok pénzt kérnek egyes orvosok a szülésért.

2014. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon. Nem fogadott el pénzt, csak amennyit a rendelésen fizettünk (a férjem évfolyamtársa volt, de nem ismerték egymást, csak hírből, lehet, hogy ezért sem).


Ha lesz még babánk, mindenképpen hozzá fordulunk.

2014. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én megvoltam. Ha újra terhes leszek, csak is hozzá szeretnék menni, persze ha az anyagiak engedni fogják. Nem volt olcsó,mert vizsgálatonként 10-et kért, a szülésnél 100-at. De tudtam azt, hogy nála biztos kezekben lesz, és figyelni fog rám. Így is volt. Szóval én nem csalódtam.
2014. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon elégedett voltam! Csak hozzá mennék megint.

9000, majd 10000 volt egy vizsgálat, beleesett egy dec-jan és áremelkedés volt, a szülés 90.000, de 120at adtam, megérdemelte.

2014. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen nagyon és igen újra őt választanám. Nem mondott árat 100-at adtunk. Budapest
2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!