Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe hozzuk haza a picurkát a...

Mibe hozzuk haza a picurkát a kórházból?

Figyelt kérdés
Body, rugi, vastagabb pulcsika, overáll, gyerekpléd a hordozóra (nem a vastag "ágytakaró"), vékony+vastag sapi, így be a kocsiba, haza, és itthon is vagyunk. Kell még valami, nehogy megfázzon, vagy elég ennyi? Márc.2-re vagyunk kiírva:)
2010. febr. 2. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Tökéletes.
2010. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem februári a babám,én adtam rá pici harisnyát is a rugi alá,mert már a kórházban is mindig hideg volt a pici lába!
2010. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Februári babám van. Így hoztam haza: body, plüss pántos rugi, vékonyabb pulcsika( zipzáros-praktikusabb), overál, plüss sapi, takaró a hordozón és ennyi. Sztem elég a kis buksijára az overál kapucnija.
2010. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ez nem a hazahozatallal kapcsolatos, de azért leírom.

Főleg télen ajánlott beszerezni egy ventillátoros hősugárzót fürdéshez és pelenkázáshoz. (ilyenre gondolok: [link]

2010. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes, bár szerintem még sok is, mert a kocsiban már nagyon melege lesz. Nekem decemberi babám van. Adtam rá egy body+rugi+overáll+ vastag sapkát, majd betakartam még egy vastag pléddel, amíg kiértünk a kocsihoz. Mondjuk a bejárat előtt álttunk.
2010. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem marad ez a felállás. A kocsit csak a parkolóba tudjuk hagyni, kb. 1-2 perc, így pár lépést meg kell tennünk, de ha bebugyolálom, biztos nem fázik meg.

A hősugárzós választ is köszönöm, de ezt tudtam eddig is:)

2010. febr. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!