Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel előzhetném meg, hogy a...

Mivel előzhetném meg, hogy a kislányom "kisajkai" összenőjenek? Barátnőm kislányának már 2x kellett felvágni:S Most úgy látom, hogy az enyémnek is egy picit a ( felsőrészén) mintha össze lenne nőve, de lehet, hogy már csak be beszélem magamnak:S

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy miért lehet sajnos nem tudom, de nálunk is mondta a gyerekorvos, hogy egyre több ilyen eset fordul elő.

Múltkor épp erről beszéltük, hogy sokan használnak Bepanthent és ez mivel hámosító, ezért ott könnyebben összenőtt a bőr. Szóval nem tudom mi az igazság, de akár ez is lehet.

2010. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a hüvelynyilása volt összenőve, mikor elvittük a dokihoz ő úgy nyúlt hozzá ahogy én nem mertem volna, kicsit széthúzta és kinyilt neki újra. Meg sem érezte. Én is a krémekre tippelek, azóta úgy használom a sudokrémet, hogy egy csepp se menjen a nunijába.
2010. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
imadom ezt az oldalt mindig tanulok vmi újat:)37 h kismama
2010. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is kétszer nőtt össze a doktornő úgy húzta szét neki,én továbbra is kentem neki vékonyan,de naponta töpször néztem a nuniját mint általában és mindig olyankort szét húztam nekiegy kicsit,és addig csináltam ezt még nem láttam azt hogy teljesen gyógyult,pár napig és nem is nőtt neki többet össze,a doktornőnek is montam hogy így csinálom azt monta nyugottan csinálhatom!Nekünk ez használt!Boldog babázást!2kislány anyukája!
2010. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2010. febr. 3. 16:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Hány éves korukig áll fent, hogy összenőhet?
2010. febr. 3. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg pelenkássak,ha jól tudom,nem bisztos,azt monták általában 2 szer max 3szor nő ujbol össze dokinő monta!
2010. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. febr. 4. 07:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!