Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a sinlac, mikortól...

Mi az a sinlac, mikortól adható a babának és hol-mennyiért lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom,hogy ezt adjátok babátoknak,ill.hogy hozzákeveritek a gyümikhez.Miként használjátok?Sok hozzászólást várok,mert eléggé tájékozatlan vagyok a témában.Köszönöm előre is!
2010. febr. 3. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
étrenkiegészítő tápszer,nem tejalapú hanem rizs és szentjánoskenyérmag,gyógyszertárban kapható,recept nélkül múlt évben volt 3000ft körül,receptre fele annyi. Legtöbb esetben dúsításra használható,de önállóan is megeszi néhány baba. Lányom csak gyümölcsel ette,de így sem szerette igazán,így elhagytuk.
2010. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a gyors választ!!!Akkor esetleg rizs már adható a babámnak?Esetleg zabpehely?Kislányom hat hónapos és öt hónapos kora óta táplálom hozzá.Mindent eszik már,csak a sűrítéssel van gondom.Nem szeretnék állandóan krumplit adni neki.A gyümölcsöket meg banánnal szoktam sűrűbbé tenni,de az meg szorulást okoz,ezért szeretnék valami más megoldást találni.További válaszokat is várok!
2010. febr. 3. 07:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni rizspelyhet, baba köles kását, baba müzli kását, ezekkel is nagyon jól lehet sűríteni. Nekem itthon a HOlle márkájú van, ez bio.
2010. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi?Ezek patikában,vagy DM-ben kaphatóak?
2010. febr. 3. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kizárólag patikában lehet kapni és valóban receptre 1500 Ft. Az én fiam nagyon szereti magában is, gyümivel is. Úgy tudom 4 hónapos kórtól adható, glutén mentes. Csak ajánlani tudom, még receptkönyvet is adnak hozzá ha kérsz! :)
2010. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi én a Sinlac-ról írtam a többit nem ismerem, de azokat DM-ben is meg tudod venni.:)
2010. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Én is 5hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást, 6hónaposan már kapott rizst, gabonapépet(milupa) és durum tésztát is. Így változatosabb volt a sürítés. Én nem vettem semmi extra dolgot, sima rizst csináltam,eleinte turmixoltam a kajával,majd amikor kijött a foga,akkor már egészben voltak a rizsszemek. Csinálni szoktam tápszerből tejberizst,tettem hozzá gyümölcsöt,imádta. A gabonapépet is lehet keverni mindenhez,akár gyümölcs akár főzelék. Vettünk tejpépet is párszor, azt is gyümölcsel adtam.

2010. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 2. válaszoló vagyok. Pesten a Herba-házban szoktuk venni, de biztos lehet kapni ilyen bio-boltokban. Én azért szeretem, mert nagyon sokáig elég és nincs különösebb mellékíze, én gyümölcskásaként is szoktam adni, nagyon szeretik a babáim. A sinlacot én nem ismerem, bár egyszer felírták, gyógyászati célból, ha tejallergiás lenne az egyikük, de szerencsére csak a fogzás miatt voltak olyan ekcémás kiütései. Tejpépet is szoktunk néha venni, de az nagyon hamar elfogy és így drága.

Hármasikres anyuka

2010. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm minden Kedves Hozzászólónak a segítséget!A tejpép szerintem is nagyon drága és hamar elfogy,ezért kértem a segítségeteket.Zabpelyhet már próbáltam,csak féltem,hogy esetleg még túl korai.A rizst és a rizspelyhet,meg a baba kölest is kifogom próbálni,a tejpép pedig marad vacsira.
2010. febr. 3. 15:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babáitokhoz!!!A hármasikres anyukát pedig külön csodálom,nem lehet könnyű!
2010. febr. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!