Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszűnt a Hipp-Rossmann csomag?

Megszűnt a Hipp-Rossmann csomag?

Figyelt kérdés
Ma akartam átvenni a 8 hónapos csomagot, erre közlik, hogy már nincs...tényleg megszüntették vagy csak nekem nem akartak adni? Ti kaptatok?
2010. febr. 3. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nem lehet, hogy csak elfogyott? Rossmannos dolgozó vagyok. Szóltak volna a lányok, ha megszűnik.

2010. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy értették hogy elfogyott.

Az én fiam 1 éves mikor 8 hónapos volt akkor még volt csomag. Próbáld meg másik rossmannban.

2010. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A 8-hós csomag megszerzése nekünk se volt könnyű,de azért a második boltba kedvesek voltak és megmondták mikor kapnak és akkor jöjjünk :)

Egyébként a 8 hósba már nincs több kupon :(

2010. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi már lassan 1 hónapja próbáljuk megszerezni, de mindig csak ígérik, hogy ekkor meg akkor kapnak. Remélem egyszer csak megérkezik:).
2010. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Férjem pont tegnap hozta haza a 8 hós csomagot (Kecskeméti Rossmann), pedig csak 5 hós a babánk.

2010. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is rossmannos üzletvezető vagyok/voltam Gyeden vagyok a kislányommal. Nem szünt meg és sajnos nem is a dolgozókon múlik, hogy mikor lesz. Sokszor hiába kérnek vagy nincs a központba se vagy nem küldenek!

Legyetek türelemmel, biztos lesz hamarosan!

2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!